Tom a Jerry (2021)

Je to zajímavé takhle vidět oblíbené kamarády, příběh nebyl zlý a ani herecký se špatně nevybralo, e že by to byl trhak to ne. Pár vtipných momentů se našlo, je pravda že se na to prostě pěkně koukalo u když to nebylo dech berouci.

Maxinožka 2 (2020)

Pokračování chlupatého táty a jeho syna, příběh slušný a slabý jako jednička ale neurazil.

After: Tajemství (2021)

Celkem slabé o proti dvojce která to pořádně nakopla. Záběry na kondom trapné, sex bohužel slabý. Příběh zajímavý ale slabý, uvidíme co nám donese další díl, věřím že jde mnohem víc z toho dostat. Herci jsou skvělý ale tady se to moc nepovedlo, hudba se povedla hodně, uvidíme.

Paranormal Activity: Next of Kin (2021)

Prostě nový PA mě ohromil, skvěle natočené, dívat se na tento film v tomhle období bylo skvělé, zima je top. Herci skvělý, příběh hodně zajímavý a chci víc, doufám že to tímhle neskončí. Strach, a napětí na svém místě a ten nepříjemný pocit kamery, přesně jak mám rád skvělá práce.

Maxinožka (2017)

Celkem dobrá podívaná, jemný humor, slušný, příběh zaujalo na poněkolikáté.

Čistokrevní (2017)

Dobří herci nezaručí kvalitní film, nuda, temný nezabavny film.

Strach z lásky (2019)

Chlapec co se bojí ale přitom sám je zvíře, zajímavý film, a opět pro mě konec jak nemám rád. Herci slušní hlavně ta což vypadá jak Megan, byla zajímavá, stopa delší ale příběh a hudební doprovod mě držel.

Kin: Smrtící zbraň (2018)

Zajímavý film, hlavně zajímavý příběh s hodně slušnými herci, spokojenost. Třeba se dočkáme téhle scifi podívané i po druhé.

Ten večer (2007)

To byla síla, herečky hrozný, příběh nudný, a ožrala katastrofální, hrozně špatný film.