Chlupáčci (2021)

První dojem, že je to pěkně ujetý film. No příběh začínal nabírat na zajímavosti a já jsem si tyhle koblihy užil. Přesto to považuji za zvláštní věnečky ve filmu.

Mrazivá past (2021)

Drsná příroda, smrt na každém centimetrů, nevím jak moc brali potaz skutečnosti ale film se povedl. Efekty byli bohužel slabšího kalibru, ale to až tak nevadí. Příběh v podání skvělých herců utíkal rychle a mrazivě svoje tempo hrnul v před. Mám rád zasněžené napínavé momenty, povedlo se.

Dlouhý víkend (2021)

Zajímavý film, a nakonec pěkný film. Zvláštní herci zahráli slušný příběh. Co dodat že by to i existovalo.

Nightlife: Na tahu (2020)

Jemná zábava, plno problémů a trocha lásky a vznikne hodně slušná podívaná. Příjemně sem se bavil u skvělých herců.

V/H/S/94 (2021)

Slušný další díl, krvavé jemně děsivé s atmosférou strachu. Podle mě se to celkem povedlo.

Čas (2021)

Supr nápad na film, ale to provedení katastrofa. Podle mě výběr místa dobrý, ale co z toho když nebylo využito. Herci hrozný, škoda tak založeného námětů.

Duna (2021)

Tak tohle bila síla, ale nižšího stupně. Kolik stály ty nesmyslné obleky? Tolik peněz za mluvení do větru. Vůbec ne film nezaujal,sami písek a nesmysly okolo. Nenadchl mě příběh vůbec, ani jsem nic nečekal, zvláštní film, třeba mě pokračování nakopne abych dál jedničce šanci.

Galerie zlomených srdcí (2020)

Známá tvář a cizí tvář udělaly skvělý příběh, výborný nápad na film. Zlomené srdce a jejich vzpomínky. Já jsem se bavil nečekaně.

Milostná past (2021)

Krásná herečka bohužel ukazuje jak se nani věk podepisuje, přesto zahrála dobře svojí roli. Nečekáně výborný film, i když všichni ví jak takový film s 90% skončí, tak to nevadí, pokaždé je příběh zajímavý jiným místem, herci a svým duchem lásky. Jsem překvapen a spokojen se zábavou okolo vánoc, skvělý film.

Bože, ty seš hajzl (2020)

Smutný a zároveň krásný film, skvělá hudba, skvělý herci. Dozvědět se takovou zprávu nechce nikdo, ale záleží jak se tomu člověk asi postaví a jak bude nakládat se svými dny, je těžké to pochopit. Krásný film se srdcem na správném místě.