El pacto (2018)

Jemně napínavé, místy i děsivé ale nakonec závan dobré atmosféry vymyzel.

Dogani (2011)

V některých momentech by jsem toho učitele zmlátil na místě. Smutný film, děje se toho strašně moc, zlo je všude ale ne každý si zaslouží tohle prožít. Nespravedlnost, vzít do svých rukou, oko za oko.

Bílé maso (2008)

Zajímavý borec, libilo se mi jak mluvil prostě. Příběh je takový zvláštní, slušný ale vidět už to nemusím.

Norské dřevo (2010)

Ne prostě mi to jejich proprve nic neříká, a já se nepoučil a stejně koukám na tyhle blbosti.

The Toymaker (2017) odpad!

Bože další nesmyl, panak sice byl trošku bubu ale příběh a herci katastrofa.

13 Cameras (2015)

To bylo teda slabý, manžel co picha jinou protože je žena si přijde těhotná tlustá, bože. A nakonec ujety děda co si honi pero, hrozný film čekám a čekám a nic.

Singularity (2017)

Peníze prostě dělají hodně, a tady chyběli. Příběh byl celkem zajímavý ale málo promyšlený, mohla to být hodně dobrá podívaná.

Pod žhavým sluncem (2020)

Skvělé místo, super herci a hodně slušný příběh. Ale co nejvíc kazilo film ty dětské pusinky, bože jako bych koukal na 30 letá prvnich filmu. Čekal jsem od téhle teen bandy mnohém víc než tohle, škoda velká. I přesto super film.

Zkáza Pompejí (2014)

No nevadí mi film který má slabé efekty, ale tady to bylo hodně slabé. Herci celkem v pohodě ale prostě příběh a snaha někdy nestačí.