13 Cameras

• USA Slumlord (více)

Mladý pár sa nasťahuje do nového domu, aby sa tu pred príchodom ich potomka na svet udomácnil. Z ich nového príbytku majú perfektný pocit, ktorý kazí len jeden detail. Tým je nechutný a mrzutý domovník, ktorý sa tvári, ako keby o dom vôbec nejavil záujem. V skutočnosti je však tento dom najdôležitejšou súčasťou jeho života a jeho nájomníkov sa snaží spoznať do najmenšieho detailu. Využíva však k tomu veľmi nezvyčajné metódy, ktoré mu pomáhajú naplniť jeho zvrátené túžby... (Marceloo)

Morholt

Hlavní úchyl byl sice sympaťák, ale povětšinu filmu zůstal nevyužitý a vlastně se jen potil u monitoru, zatímco sledoval trampoty mladého páru. A to byla někdy až příšerná nuda. Něco se pořádně začalo dít až ke konci, ale nebylo to nic, co by člověka překvapilo, nebo nedej Bože vystřelilo z ponožek. A tak nejlepší je poslední záběr, který nejen pobaví, ale i překvapí. 25% ()

hous.enka

Čekala jsem víc než jen vztahovku mladých manželů, do jejichž se vetřou další ehm jedinci. Zvědavých úchyláků je bohužel všude víc jak dost a potenciál myšlenky zůstal nevyužit. Krom prvního úderu kladiva (muhehe) a posledního záběru celého filmu. Mimochodem manžel byl stejně slizkej jak ústřední majonézovej úchyl. ()

kaylin

Téma, které je vyčerpané, alespoň v podání tohoto filmu určitě. Domácí, který na kamery sleduje obyvatele v domě, který spravuje. Jsou zde hlavně lechtivé scény, ale přitom skoro nic neuvidíte. Je zde rodinné drama, prostě klasika. Co překvapí, to je závěr. Ten se mi i líbil, ale jinak je ten film i přes své téma celkem nudný. ()