Black Adam (2022)

Hrozně slabý, žádný vtip, příběh skoro až nezáživný, The Rock není špatný ale tohle mi vůbec nesedlo.

Broad Peak (2022)

Jak si mě tyhle filmy nedokážou dramaticky oslovit, ani se svým příběhem. Životní dech berouci událost to sice ano ale nic pro mě.

Bullet Train (2022)

Taková projížďka vlakem, trocha akce a solidní příběh.

Co jsme komu všichni udělali? (2022)

Bál jsem se třetí ho dilu strašně moc, ale nezklamal, opět skvělá zábava a plno srandy. Tahle rodina je prostě šílená a to se mi hrozně libi.

Čára 2 (2022)

Podle mě se to ani točit nemuselo, rozchod A následně shledáni nic nového co by udělalo slušný film v pokračování ještě lepším. Celkem škoda pokračování.

Čas na sebe (2022)

Jednoduchá komedie dvou přátel z odlišnými zivoty, příběh slušný, jsme tam nějaký vtip ale nic extra.

Čuník (2022)

Bože takový sračka film, nuda, totální bez špetky nápadů a zábavy.

Dalších 365 dní (2022)

Dobrý soundtrack celého filmu, jinak příběh o proti rozjeté dvojce totální Slabota. Zbožňují neuzavřenou scénu konce filmu, míň sexu rozhodně prospělo, celkem škoda celé trilogie to takhle uzavřít. Jednička hrozná, dvojka dělo, trojka slabota konce.

DC Liga supermazlíčků (2022)

Jako bych hral nějakou hru takový hrdinsky animak, a celkem hodně povedený. Zkoušet se musí všechno prase největší zabiják. A všichni si našli své druhé já což bylo pěkný.

Denní směna (2022)

Bavil jsem se u totohle krvavého masakru, příběh slušní, a herci plný zábavy a vtipu. Konec trošku slabší ale nevadi jako celek film se tohle povedlo.