Faktor strachu (2001) (pořad)

Jak my mohlo něco tak vskutku užasného utéct paráda užasne díly celý tenhle pořad je pecka a za ty prachy no kurňa do některých věci bych nešel fuuuj, odvaha holek některých drsná a někdy zklamáni odvažných chlapu špička prostě.

Uzavřený případ (2011)

On se prostě do takových filmu ani nehodí, on cely film vyzeral jako jedno velké zklamáni , škoda no.

Proroctví zkázy (2011) (TV film) odpad!

Ty vole bud už z nudy nato koukám nebo já nevím, efekty skočí v zapomnění a zmizí, má tohle cenu točit a pouštět do světa vůbec ne.

Born to Race (2011)

Spokojeny začátek jako ukradeny Tokijské jízdy bez driftu ale nakonec povedeny příběh, užasna podívaná na super kary a cele to na mě příjemným dojmem působilo.

Lidská stonožka 2 (2011)

Bože takhle to všechno skr... jednička vyzerala jako nějaký nový námět na horor prostě o pokusu a dvojka je tak odporná fekální já nwm co prostě hnus nechápu co jim při natáčení se honilo hlavou ale tady tohle je proste katastrofa a ještě k tomu černobílá.

The Hike (2011)

Krásna příroda par koček a nakonec honba o záchranu života ale nič nového překvapujícího nebo co by vás po celou dobu drželo u monitoru. Jeto škoda promrhat takhle film.Škoda že bylo vše mimo záběr.

Paranormal Activity 3 (2011)

Tak jsem se konečně dočkal dostal jsem přesně svoji dávku strachu a napětí přes nechápající konec sem jsi tenhle 3 díl hodně vychutnal a jsem spokojeny jen velmi trošičku zklamaný ale to je detail. Prostě 3 byla co se tyče strachu atd. velmi kvalitní cela tahle série je vynikající.

Home Movie (2008)

Nevím ani sám co k tomu dodat přesto abych řekl bylo drsné v některých momentech. Nevím ale něco mi tam chybělo nebo spíš ten film to vůbec neměl.

Svědci paranormálních jevů (2011) (seriál)

Velmi zajímavá podívaná přesto to ve mně nevzbudilo tolik jako některé dnešní podobné události, má to sice super díly ale i většinou moc nezáživné přesto spokojenost je svojí atmosféru to dokázalo nabrat a hlavně zaujalo.