Megan is Missing (2011)

Brutální a drsné co se dnes vše muže stát i když jsem postrádal dostatek jiných záběru ale ani se nedivím pokud nějaké byli že se nezveřejnily. Ale tomu chcipakovy bych rozhodně zrobil milionkrát větší bolest jeto svinstvo.

Unrivaled (2010)

Jedničku za snahu a za krásné čiči toť vše.

Anneliese: The Exorcist Tapes (2011) odpad!

Bože mám hrozně rád tyhle typy filmu ale tady tenhle to akorát kazí, to bylo nezkutečné až k smíchu ale co radši nic nedodávat k tomu.

Karanténa 2: Terminál (2011)

Podle mně o celkem dost slabší jak předchůdce jednička co se týče REC vzaly to jinou cestou a to je možná to co se na tom tak líbilo.

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Nejsem zklamaný ale hodně potěšený z téhle série pach krve, velmi dobře to odstartovala jednička a díl za dílem možná o něco slabší ale neustala výborná podívaná, u 4 sem jsi říkal že to je už ohrané napodobovat je v každém díle že toho snad tolik nevydrží hlavně náš vysmátý kanibal ale nakonec aspoň podle mého míněni to vypadá že tohle je vesměs jako jednička kdy naši kanibalové odstartovaly svůj hon spokojeny velmi hodně.I nato že naši herci nebyly bůhví jak šikovní tak prostředí filmu a hlavně zima to vynahradilo.

The Poughkeepsie Tapes (2007)

No celkem zajímavý dokument a film ale přesto hodně nezáživný málo vás to vtrhlo do děje.

Tomorrow, When the War Began (2010)

Dobře sem jsi tenhle film vychutnal a překvapil mně svoji zajímavosti, parta studentu se jen tak nenechá zaskočit a de do boje velmi dobře. Spoustu akce na mně působilo velmi dobře herci byli výborní kamera suprová není co víc dodat.

Borci z Blue Mountain State (2010) (seriál)

Čekal jsem toho tolik a tolik jsem se zklamal no to se prostě občas stává škoda snad příště, sice to bylo krátké díl co díl ale nedostal jsem žádnou krásu nic prostě tet to akorát sere.

Ocelová pěst (2011)

Užasna podívaná proste pecka tohle stálo opravdu zato, užasne efekty robotu velmi kvalitní zápasy sice jich mohlo být víc ale toho se určitě dočkáme příště. Výborný film po všech stranách a a co se týče otce a syna vetšinou spojuje sport ať už je jakýkoliv.