Fred: The Movie (2010) (TV film)

Ty vole takovou bych mu jebl to není možné co to bylo za upištěného krypla.

Panika na Rock Island (2011) (TV film)

Nastala neuvěřitelná panika hororu mělo by seto co nejrychleji změnit tohle už prostě není možné ani.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Na začátku si myslíte že největší nebezpečí představují mrtví, ale bohužel tomu tak není. Co se týče postav Deryl je prostě nejlepší, a i ostatní si u mě našly místo, pár jsem totálně nemusel ale tak to bývá. Od páté série začíná dramatická a celkem smutnější podívaná, to jsem ale nečekal že díl co díl bude dech beroucí a šokující pohled na to jakým směrem se tohle nese. Záběry které nahání strach, nečekané a šokující momenty, prostě nepopsatelný seriál. Kdyby takhle našlapaně vznikaly i filmy o zombie byla by to bomba. Tohle je užasne efekty akce a cele jak to sledujete výborné špička a to sem váhal zda nato koukat nezklamalo mně to, herci jsou super celkový protáhly dějový příběh je výborný každým dílem jenom víc a víc spokojenosti spousty zvratů a nečekaných momentu, rozhodně nejlepší zombie seriál skvělá práce všechno se povedlo a top je zaslouženě. A tak jak už to bývá jsou lidi co nemusím, Carl člověk kterého jsem nemohl ani vystát bohužel. Negan člověk který dokázal převrátit žaludek a vyvodit strach, Eugene podpálit a zahrabat, a i když je konec TAK POŘÁD SE SMĚJU. Je těžké mít někoho rád, většinou škaredě umře, ale i když milování umírají tak tahle rodina vždycky se umí pomstít, a to je na tom nejlepší neznají strach.

Honey 2 (2011)

Nadupaná pecka prostě tohle byla špička škoda že tam nebyli malí prckové jako u jedničky ale spousta tance salt a podobně, tohle bylo užasne náramně, kamera a zpomalené záběry jsou výborné, hudba do toho všeho nej . Prostě špička na dvojku.

Stan Helsing (2009)

Zasmát se snažit se pobavit a jeto v klidu na parodie toto vše.

Freerunner (2011)

Škoda začátku který byl hodně vytřepaný a zkažený a to jsem se nato tolik těšil, výborně parkour skoky a akce a škoda jen že Sean není co ho znám já poslední dobou bud má špatné role nebo to herectví nějak jebe.

Zazděná (2009)

Škoda výborné prostředí kvalitní baráček na strašení a vše možné, užasne scény se zavalením děti ale co s toho opět nic proste nechaly jsi tu krásu proplést mezi prsty.

Aréna (2011)

Těmhle filmum prostě chybí více fantazie více akce více boje a mohlo by z toho byt pěkně povedený akčnák ale co už 3 jsi to zaslouží škoda že Samuel už není co dřív.

Jackass 3 (2010)

Prostě borci pro své pobaveni a pobavení druhých vymýšlí kousky až se popadáte smíchy tenhle díl byl prostě BEST. Nejlepší ze všech překvapeně.