Tísňová linka (2013)

Nebýt posledních pár minut, bylo by to klidně i na 4*. Ale tohle se odpustit nedá.

Pozůstalí (2014) (seriál)

Po čtvrtém díle to vzdávám. Zatímco v 4400 se lidé vrátili, zde zmizeli… (mě) je jedno, co se s nimi stalo, pozornost je zaměřena na (skoro postapokalyptické) trauma pozůstalých. Základní premisa tedy originální, ale pravděpodobně se dívám už jen kvůli Justinu Therouxovi a to je málo, i kdyby v dalším díle spal nahý úplně. Nějak mě nezajímá, co se děje v jednom malém městě, tak jako mě to zajímalo v ukončeném postapokalyptickém seriálu „Jericho“. Ani nežehrám, tak jako (aspoň se mi zdá) většina ostatních, že nemám odpovědi! Protože to si rovnou můžu číst návod nábytku IKEA. (Předapokalyptický) Carnivale byl jedinečný seriál a přitom vysvětlení unikala jako brouk z pod kamene. A taky skončil. Chci další řadu The Fall. O Pozůstalých mi stačí číst si obsahy dílů na Wikipedii.

Madonna: The MDNA Tour (2013) (koncert)

Dokonalý produkt. Madonna ani nemá žádné vrásky. Chvílemi ani žádný obličej. Klasické prvoplánové prvky – kostel, kříže, zbraně, Fuck Yeah… Zatímco předchozí koncert mě nudil, tenhle záznam se mi ani nelíbí. Možná že jsem jen poselství "Bang bang, shot you dead (in the head)" nepochopil. Klidně se podívám na Hellraiser nebo Scanners, ale rozstřílené mozky na koncertě nějak nedávám…

REC 3: Počátek (2012)

Moje velká tlustá zombie svatba. Bezva. (Nejde o prequel, ale paralelní sequel k oběma předchozím filmům. Děj se odehrává před, během a po ději prvních dvou dílů.)

Láska v hrobě (2012)

Evidentně nejen pes, ale i kočka může být nejlepším přítelem člověka bez domova.