• Thriller

Ženy v běhu (2019)

Svieže a príjemné ... a neustále v behu.

Buchty a klobásy (2016)

Nápad originálny, niektoré hlášky vskutku vydarené a ešte kopec dvojzmyslov, ktoré ma po chvíli už otravovali. No a ten koniec? ... môjtyboh, ešteže to nevidela moja mama.

Fast Girls (2012)

Svieža oddychovka z prostredia bežeckej trate, obsahujúca asi všetko športové klišé, aké existuje. Prisahám ale, že zajtra ten bežiaci pás v posilňovni rozdriapem. Ženské osadenstvo bolo príjemným osviežením, no a poriadne fyzio tiež treba.

Nepřítel pod ochranou (2012)

Na to, že hlavný hrdina sedel rok v kancelárii a zdvíhal telefóny, obdivuhodná kondička. Predvídateľné, priemerné ... také na jedno pozretie. 2,5*

Bitevní loď (2012)

Nechápem ... mimozemšťania majú vždy špičkové zbrane, sú fakt inteligentní, ale vždy musia mať nejakú slabinu a ľudstvo víťazí. Chcela by som raz vidieť sci-fi film, ktorí by natočili oni. Ale však sa možno raz dočkám. No ... film je presne obkreslený podľa šablóny na sci-fi filmy. Blbina, ktorá má ale také tempo, že koniec príde raz-dva. Nič nechýba a nič nie je navyše. Herecky dostačujúce, aj keď niektoré postavy ma svojimi rečami celkom zabávali ... úplne najviac ten "kyborg". Hudba fakt slušná.

Milenec nebo vrah (1996)

Určite sa treba naladiť na 90-roky a film nebude otravovať. Nepríjemný Mark a naivná Reese sa svojich rolí zhostili slušne a príbeh nenudil. Herecky ma ale najviac zaujala Alyssa Milano.

V utajení (2017)

Vypneš mozog, neriešiš a vydržíš. Nie je to dlhé a nie je to otravné. A Noomi takéto role sedia a Malkovicha ja môžem.

Střídavá péče (2017)

Veru nič veselé, ale úplne zo života. Legrandovi som na začiatku sadla na lep aj ja, nepriklonila som sa radšej na nikoho stranu. Však počkám a uvidím. No a potom to prišlo. Je to zručne natočené, s minimom muziky, dosť dobrou atmosférou a fakt desivým koncom. 4,5*

Ingrid míří na západ (2017)

Ani ryba, ani rak. To vážne som nebrala vážne, no a bez Dana a Nickyho by tam nebolo veru nič komické. Koniec celkom odvážny, krásna ukážka toho, ako si zvýšiť počet followers. Facebook je mŕtvy, nech žije Instagram!

A dost! (2013)

Vskutku príjemné a svieže ... bavilo a nenudilo. 3,5*