• Thriller

Mělčiny (2016)

Stačilo trochu ubrať a nebola by to až taká blbina, lebo príbeh mal celkom potenciál. Má to fajn dĺžku, stále sa niečo deje, nestihne to nudiť, lenže nie je to extra zaujímavé. A Nancy hotová všeumělka. A muzika počas surfovania príšerná.

Temné síly (2018)

Tento film pre malé deti je tu tak krásne ofrflaný, že ja som nečakala od neho absolútne nič. No a mňa to náhodou bavilo, aj tie štyri decká ma bavili. A to záverečné zhromaždenie bola ale krásna bodka. Dúfam, že tie farby na tvár boli aspoň eko. Teším sa, spolu s vami, na pokračovanie ... muhahaaa.

Pryč od minulosti (1947)

Jeff mal kopec svalnatých rečí a za každých okolností dokázal zachovať chladnú hlavu, ale v mojich očiach mu chýbala správna charizma. Príbeh ničím neohromil, ale zato dialógy boli parádne. No a nechýbal klasický noir štýl a atmosféra. 3,5*

Hmyz (2018)

Na filmy pána Švankmajera som asi ešte nedorástla. Bohužiaľ. Uznávam ale, že forma bola naozaj zaujímavá a miestami to bolo vtipné a originálne. 2,5*

Co tomu řeknou lidi (2017)

Dúfam, že dievka skončila minimálne na nejakej klinike plastickej chirurgie ako primárka. Naozaj kvalitne natočené, nemám jedinej výtky ... časť v Pakistane veľmi zaujímavá. Herecky tiež uveriteľné.

Motýlek (2017)

Porovnávať tento film s verziou z roku 1973 nebudem, mňa ani ten extra neoslnil. Porovnávať ho ale budem s knihou, pri čítaní ktorej sa mi v hlave odvíjal úplne iný film, no a tento sa naň vôbec nechytá. Herecky ale vydarené.

The Wall (2017)

Koleno, fľaša, anténa ... no mal to premyslené ten strelec, a aj ten koniec vychytal. Film vôbec nebol márny, nenudila som sa. 3,5*

Everybody Loves Somebody (2017)

Čože? Ja som si myslela, že zostane s Danielom ... muhaha. Jajáj, dievka nevedela čo so sebou. Čakala som to veru lepšie, ale rodičia mali parádnu vilu.

Potvora (2017)

Už ten kalendár s fixkami bola riadna paráda. Nuž, ľudia majú kadejaké vzťahy a raz za čas sa nezaškodí pozrieť aj k druhým "do kuchyne". Strašná žena je zaujímavý film, z mojej strany spokojnosť. Ale tú umývačku napĺňal fakt na hovno.

Nejlepší (2017)

Iba majstri sveta porazia drogovú závislosť. Rozumieš? Musíš byť silný. Počuješ? Musíš byť kurva ten najlepší. Dobrý film. Sympatický hlavný hrdina a tréner tiež výborná postavička.