Mrazík (1964)

bez komentáře

Doba ledová 2: Obleva (2006)

Nedůstojný nástupce jedné z nejlepších animovaných komedií všech dob.

Team America: Světovej policajt (2004)

Prachsprostá sranda. Obzvláště mě zaujala sexuální scéna, která je nesmírně kreativně pojatá a v ničem si nezadá s mými vlastními kreacemi, kterými jsem ovlažoval sestřiny barbíny.

Loose Change 2nd Edition (2006)

Nebudu hodnotit šokantní obsah, který i mě, velkého skeptika, přinutil k přemýšlení. Celkově je dokument nesmírně nepřehledný a zamtený, to stačí k utvoření obrázku.

Akt (1997) (divadelní záznam)

Nejlepší hra od Divadla JC, ve které bezkonkurenčně exceluje Miloň Čepelka.

Záskok (1997) (divadelní záznam)

Po Aktu a Dobytí severního pólu jednoznačně broznzová hra divadla JC. Sice přednáška samotná není tak zajímavá, hra exceluje, rčení "bóže Bárto" se v mém okolí stalo obecným označením blbosti, což opět svědčí o vysoké hláškovosti Cimrmanovských scénářů.

Potomci lidí (2006)

Zatímco jsem si od začátku užíval nádhernou vizuální stránku, dechberoucí "výtvarno a vynikající herecké výkony, chbělo mi jasnější a detailnější prokreslení společenské situace a poselství toho všeho.

Můj architekt Louis Kahn (2003)

Fantastiská architektura zachycená netradičně osobním způsobem. Rozhodně jeden z nejlepších dokumentů, jaké jsem kdy viděl.

Slečna Marplová - Zapomenutá vražda (2006) (epizoda)

Slečna Marplová má bohužel mnohem menší kouzlo a charizma, než belgický ďábel Poirot. To se u mě podvědomě odráží i na vnímání filmu, který podle mě není už v základu vůbec tak kvalitní, jako slavnější sourozenec.

Hospoda (1996) (seriál)

I přes silné obsazení a vyloženě sladkého Menzela se z Hospody nepodařilo vytěžit něco skutečně pořádného. Bohužel, potenciál by i byl.