Rocky Balboa (2006)

Konverzačka, která mě ale i tak zaujala. Když už mám dnes zkušenost s Wrestlerem, tak samozřejmě Balboa trošku bledne, ale i tak myslím, že je to mnohem důstojnější pokračování, než předchozí díly 3 - 5.

Tango a Cash (1989)

I když je to povedená akční komedie s dobrými hláškami, rozhodně mi neutkvěla v hlavě tolik, jako jiné, lepší kousky. Takže takový dobrý průměr k pobavení ve všední dopoledne, když je člověk nemocný.

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Takovej průměr, lepší než Cosby, horší, než krok za krokem. Jen ten smích je tam navíc, klidně bych ho tu vynechal. Ale ta baba je šílená...

Hříšný tanec (1987)

I přes svou banalitu má příběh jisté kouzlo a nesmírně přirozené heresćké výkony z něj dělají legendu, jakou film je. Nechť je Patrickovi země lehká.

Pozemšťan (2007)

Narozdíl od mnohých jsem tu filozofickou hloubku nějak neobjevil a pokud bych ji objevit chtěl, musel bych hodně dřít a na to asi nejsem ten správnej člověk. Takže mi zůstala průměrná konverzačka, ve které zazní několik zajímavých myšlenek, ale na nějaké dlouhé zapřemýšlení to bohužel, podle mě není a v nabídce žánru jsou hlubší konkurenti.

RocknRolla (2008)

Ačkoliv byl film velmi hezky vizuálně zpracován, nemůžu si pomoct, ale působil na mě spíš jako rozjezdová sekvence. Celou dobu jsem si říkal..."tak kdy už to konečně přijde, kdy se to rozjede..." a ono to nepřišlo. Proto mě trošku uchlácholil slib na konci, že to celé bude pokračovat, ale otázka stále zůstává: Stojí to za to, koukat dál?

Valkýra (2008)

Jelikož najsem až takový fanda zákulisních rošád druhé války, hodnotím tento film jako standartní politický thriller. Pěkně vystavěná pointa, gradování napětí i empatie k hlavnímu hrdinovi se dostavily poměrně nenásilnou formou a tak jsem spokojený. Ačkoliv mě film úplně nenadchnul, líbil se mi.

Sám doma (1990)

Culkin mě tou dětskou bezelstností dostal stejně, jako miliony dalších. Nevím jestli jsem úchyl, ale vedle všech těch klasických českých pohádek si bez Kevina neumím vánoce moc dobře představit.

Bitva o planetu Terra 3D (2007)

Vizuální stránku bych i odpustil, ale je to takové nedotažené, místy přímo nelogické. Na druhou stranu, nějaký konflikt postav a jejich emocí tam je....tak co, docela dobrý.