vieriX

• 1.2.2019  21:16
    MOST! (TV seriál) (2019)

Takové české zjevení.!!!!!

• 11.12.2017  03:50

Ty dvě hvězdy opravdu jen za závěrečný fight a ve vězení s Mike Tysonem.

• 10.12.2017  01:00

Nádherný vizual je vidět že trikově se to piplalo hrozně dlouho. Ale scénář a příběh naprosto jednoduché a nezajímavé.

• 30.11.2017  14:30

Jako jednohubka okej. Ale připadá mi že ten film měl přijít tak před 20 lety.

• 20.11.2017  17:15
    The Punisher (TV seriál) (2017)

Brutální a nekompromisní přesně jak v komiksu. To se mi líbí nic pro děti. Herec se snad pro roli narodil.

• 17.11.2017  23:12

Dostal jsem přesně to proč jsem šel do kina a užil si to nadmíru v Imaxu.

• 16.11.2017  21:22

Svěží pohled na Hromnice o den více akorát v hororovém pojetí. Příjemní herci a hodně dobrý nápad.

• 30.10.2017  20:31

5 hvězd tam bohužel nemůžu dát trochu mi tam vadilo až moc humoru ve scénách kde by opravdu neměl být.Jinak film je skvělý perfektní chemie jak mezi Thorem a Hulkem tak do toho Loki a nová postava Valkyerie. Akce moc fajn a Hela jakož to první ženský zaporák u marvelu fakt výborná.

• 11.10.2017  14:22
    Temná věž (2017)

Všechno jen ne blocbuster. Světový bestseller a 87 minut tady někdo hodně ujel. A šlo z toho vytěžit hodně už jen podle ústřední dvojice. Prostě třetí hvězda mi tam nenaskoci.

• 30.9.2017  17:17

Prostě nejde to říct jinak Will Ferrell uťápnutý jako vždy a mávnutím kouzelného proutku se změní ve frajera. Prostě tak nějak si už zvykám na to, že je to každý film jeho. Je tu více plusu než mínusu dobře jsem se zasmál a stopáž 88 mnut je luxusní.

• 26.9.2017  01:22
    Naked (2017)

Wayans je neskutečné hovado prostě jeho klasika. Tu prdel ukazuje čím dal častěji. Ale vesměs sem se dobře bavil

• 25.9.2017  22:37
    To (2017)

Hodně podobné jako Stranger Things včetně skvělých dětských herců a ušmudlaného venkova. Nevím kdo od koho bral inspiraci, ale to je jedno prostě se podařilo vytvořit něco tak děsivého což jsem už dlouho nezažil. Velký palec nahoru.

• 2.9.2017  15:24
    Security (2017)

Bohužel taková hodně laciná verze Smrtonosné pasti. Banderas tu nemá v podstatě moc co hrát i akce je taková mdlá a nezajímavá a vedlejší postavy vyloženě nudné.

• 2.9.2017  14:01

Tak tohle byla buddy movie jako z 90 let. Jackson a Reynolds si špičkově sedli a dokonale vyvážili akci a komediální prvky. Tohle fakt jsem nečekal, že se Jackson tak odváže a není brzděný PG13.

• 2.9.2017  13:58
    The Wall (2017)

Nečekané, že tyto herecké dřeva bylo schopny vytvořit atmosféru a v podstatě s nepřátelským sniperem si utáhli film jak po stránce napětí tak i akce.

• 29.8.2017  07:22

Tohle rozhodně nelze brát vážně na to zapomeňte. Scénář to moc nemá jde o to aby scény nějak fungovali a to fungují. Obsazení je zajímavé chemie tam je parádní. Forky jdou hodně přes čáru a cíleně do R. Hodně dobře jsem se bavil celé dvě hodiny.

• 29.8.2017  01:11
    V utajení (2017)

Konspirační teorie, jaké tu nejsou poprvé.Klasicky nikdo neví kdo je na čí straně a člověk těžko zjišťuje na čí straně by měl být. Ale co musím vypíchnout je velice dobrá akce a Noomi jakož to agenta je dobrá a člověk jí to věří, že může být agentkou v utajení.Orlando Bloom tu je i není prostě jeho postava neprojde skoro žádným vývojem.

• 23.8.2017  18:21
    The Defenders (TV seriál) (2017)

Od druhé řady Daredevila tu nebyl lepší seriál od Netflixu z Marvel serie. Sice trvá než se tým dá dohromady, ale pak to stojí zato a akce střída akci, která je mnohem lepší než v Iron Fistovi. Konečně se tu objeví původ a záměry organizace Ruka. Jejich šéfka je z počátku tajemná a hodně nebezpečná, ale v pozdějších dílech se její nebezpečnost jaksi vytrácí. Dopadlo to hodně dobře , ale škoda, že se tu nestavil Punisher, ale listopad je blízko.

• 13.8.2017  17:55

Už jen vidět tyto herecké legendy v jednom filmů je úžasné. Co už není tak skvělé je scénář který je hrozně děravý a nebýt staré gardy tak by to nad lehký nadprůměr nebylo. Ale jsou tady a film příjemně utíká a chybu když ho zkouknete neuděláte.

• 13.8.2017  17:52
    Dunkerk (2017)

Obavy že délka filmu bude ke škodě se nepotvrdila. Nolan do toho opět buší na všech frontách a jeho rozdělení příběhů na části je skvělé. Má to neskutecnou atmosféru jak letadla Němců nalitaji na vojáky až místy mrazivé. Tom Hardy je neskutečný borec u když ho není moc tak scény si krade pro sebe. Nechapu doteď jak se podařilo tolik vojáků zachránit.

• 5.8.2017  14:48

Vyloženě průměr kde je jeden co si s ním každý vytře prdel a druhý co je král školy. Hodně velké plus je délka a i nějaký ten foreček se tu najde. Ice Cube klasicky dobrý zbytek tak nějak sekunduje. Nenadchne ani neurazí je to jen 90 minut času.

• 26.7.2017  10:22

Nevím přesně jak moc se to liší od kultovní asijské produkce, ale mě jako diváka nezaujatého to hodně bavilo. Triky slušné i akce nebyla úplně marná. Ale tuším, že málokterý americký remake se vyrovná originálu.

• 26.7.2017  10:19
    Mumie (2017)

Napětí, akce, potenciální možnost otevřít nové universum příšer to všechno tu je a kupodivu se mi to hodně líbilo i když postava Toma Cruise dopadne tak nějak neslavně a netuším jaké plány do budoucna by s ní mohli být.

• 26.7.2017  10:17

Peter Parker je prostě kluk se vším co k tomu patří, vlastně je tu i něco navíc a to dost podstatného je spiderman. Sem rád, že aspoň tady není už po x té smrt strýčka Bena a nechci moc aby zase za pár let byl reboot. Co se tu hodně povedlo byl záporák s tváří Keatona i Tom Holland je tu hodně zábavný. Akce tu je ale není to nic z čeho by si člověk sedl na zadek. Iron Man je tu málo spíš jen tak na oživení. Ale jo nemám problem se těšit na další díly.

• 26.7.2017  10:13

Naprosto luxusní zakončení trilogie, která kromě skvělých triků nabídka i poutavý příběh. Césaruv příběh se tady uzavře tak i příběh lidí a nevím přesně jak by šlo na to navázat. Jednoduše kdybych to měl shrnout tak to byl velice silný zážitek ať už jste fandili lidem nebo opicím.

• 19.7.2017  19:53

Hodně bych chtěl vidět další díl ale kasovni neúspěch to nedovolí. Tato verze Artuše je asi nejlepší mix akce a fantazy co jsem viděl a hodně tomu pomohloni herecké obsazení. Všechny dilky zapadají do sebe akorat. Guy Ritchie natočil dílo které bude časem hodně doceneno.

• 4.7.2017  19:33

Tohle je naprostá degradace značky Vetřelec i když v podstatě jde o Prometheus 2. Tolik nelogičností posádky to snad jsem ještě neviděl, zase spoustu náboženských blbostí o zrození. Pane Scotte tohle opravdu ne nechte sérii spát nebo to vložte do rukou Blomkampa jehož concept vypadal úžasně.

• 4.7.2017  19:29

Těžko hodnotit více než jako slabý průměr, akce to není asi třebas moc říkat je to Bay akce vypadá hrozně draze. Ale co mě ničí je naprosto stupidní a infantilní scénář tohle musel psát nějaký totální trotl. Bay tuhle sérii skoro zabil i podle nejslabších tržeb během všech 5 dílů. Záchrana je předat režii někomu jinému a zvolit jiný pohled. Svět Transformers je obrovský potenciál do budoucna tu rozhodně je.

• 25.6.2017  01:54

V době komixovek , kdy se snaží být vice vážnější a drsnější. Tak tady se to udělalo jako klasický film pro mladé, který se snaží zavděčit všem, ale nějak to úplně nejde. Hodně se tu odkazuje na původní seriál jen se to obleče no nového kabátku. Na rovinu nová trilogie z toho nebude ale na jedno podívaní to je zcela v pořádku a užijete si to.

• 25.6.2017  01:49

Přesně jak už kolega zmínil akčně to je slušné, vtipy tu jsou taky a super, ale mohli kapánek přidat na síle a množství. Uteče všechno tak rychle a člověk nemá vůbec problém si to užít.

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22