Nejlepší přítel (2017) (TV film)

Slabší čtyři hvězdičky, nám se to ale líbilo. Bylo to vtipné a místy i napínavé. Jen oblíbenec Sokol poměrně nepotěšil. Určitě jedna z lepších vánočních pohádek :)

Wind River (2017)

Tento počin je vynikající, mrazivý, smutný a v neposlední řadě toho má hodně co říct. Jeremy to zahrál na 100 % a mně po skončení vhrkly slzy do očí nad syrovostí a krutostí celého filmu. Určitě doporučuji vidět a osobně myslím, že jsem právě viděla jeden z nejlepších filmů roku 2017, který nám řádně rozvíří Oscary ;-)

Westworld (2016) (seriál)

Vzácný případ, kdy mne soundtrack zaujal více než samotný seriál. Příběh samozřejmě zajímavý, ale musela bych to vidět vícekrát, abych ho plně pobrala. Konec první série předvídatelný, čekání na další sérii nekonečné.

Strážci Galaxie (2014)

Tuna akce, dobré hudby a zábavných (a jedna rozkošná) postav. Nemám co dodat, příběh má náboj, utíká to, smějeme se, bojíme se, prostě nás to baví. Uděluji 4 a půl hvězdičky, lehce strhávám za některé zbytečně nelogicky přepálené scény. Jinak super úlet, na který se ráda podívám znovu (narozdíl od příliš ukecané dvojky).

Propast (1989)

Zrežírováno pěkně, ale vždyť to byla (především od druhé poloviny) hrozná blbost...

Prvních 100 (2014) (seriál)

Má to spád a zajímavý příběh, má to občas stupidní děj a trapně vykonstruované zápletky, ale je to závislačina a napínačka každým coulem ;)

T2 Trainspotting (2017)

Scéna na WC a s 1690 bezkonkurenční!!! Miluji zvukovou složku v Boylových filmech. Příjemná zábavná nostalgie, 4 a půl hvězdičky :) "Choose life..."

La La Land (2016)

Film hýřící barvami, skvělými písničkami, dílo zároveň nerealistické i syrově skutečné, filmový konec přesně dle mého gusta, resp. jeden z nejkrásnějších konců, které jsem viděla. Promočený balíček kapesníčku, rozhodně nejlepší film roku, děkuji!

Dítě Bridget Jonesové (2016)

Film roku, díky moc za něj!!!!!! Takto jsme se nenasmály ani nepamatujem :-) špičková komedie, která odsejpá a nevíte a)komu víc fandit a b)čemu se smát víc. Thompson všemu nasazuje korunu.

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Cliffhanger na konci každého dílu a absolutně fantastických 8 sérii. Promyšlené, dobře zahrané, oči otevírající. Jeden z nejlepších seriálů všech dob. Bez diskuze. U finále poslední série se až tajil dech. Dokonalost. Skvostná tečka za celým příběhem.