Dream Boy (2008)

Bohužel jinak dobrý film kazí nepřesvědčivý a prkenný herecký projev Stephana Bendera. Jinak James Bolton umí a velmi dobře zvládl i "hororovou pasáž" filmu. Myslím, že by si i jeden napínavější film mohl střihnout.

Čertova nevěsta (1975) (TV film)

Pokud se nemýlím, tak pohádka pochází ze sbírky J. Š. Kubína. Z toho možná pramení i podivné Žabžovo jméno :-)

Mamma Mia! (2008)

Tento film je těžké hodnotit objektivně. Buď máte rádi ABBU a pak mu odpustíte spoustu nedostatků, nebo ji nesnášíte a pak je to průšvih. Já se naštěstí? řadím k těm prvním a tak i když muzikály všeobecně nevyhledávám (nejen ve filmu), je to pro mě srdcovka a tedy + 1* navíc k jinak průměrnému filmu.

Vesmírné komando (1991)

Ach jo...a tento film jsem kdysi na videu sjížděl furt dokola, jak mi přišel úžasně zábavný a vtipný! Nejvíc "vánoční" scéna se zmrzlým osazenstvem banky (či co to bylo za úřad). Jo, to jsou ty nostalgie :-)

Noční vlny (2003) (TV film)

Bohužel Sherylin už asi do smrti ze své "krabice" nevyleze.

Hotell E (1992)

Psycho na n-tou.

Strážce majáku (1967)

Skutečně zvláštní Renčův film, který ale rozhodně stojí za vidění. Už kvůli skvělé hudbě Luboše Fišera.

Tři zlaté vlasy děda Vševěda (1963)

Pohádka nezapře dobu svého vzniku, tedy počátek 60.let. Stojí za vidění hlavně kvůli zajímavě stylizovaným kulisám, kompozici a hře s barvami a světlem. Pro děti asi až tak zajímavá nebude (pro současné už vůbec), ale filmoví nadšenci ji jistě ocení. Samozřejmě nelze opomenou i výborné výkony zůčastněných herců, hlavně Radovana Lukavského.

Mistři českého animovaného filmu (2004) (seriál)

Tak to vypadá, že tento oblíbený dokumentární seriál asi třetí řadou skoční:-( Což by byla určitě škoda...ještě nebylo uvedeno mnoho zajímavých filmů. Pokud ČT nebude pokračovat, navrhoval bych atak na info linky ČT;-)