lubbax

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 29.9.2018  21:17
    Angustia (1987)

se nedivím, že ten film není příliš známej...nesnesitelná hovadina

• 4.2.2018  20:41
    Vikingové (TV seriál) (2013)

vizuálně vymazlené, ale příběhově velká slabota. kafemlejnkový dialogy po pár dílech lezou docela na nervy. viděna první série, druhou nedám.

• 23.1.2018  16:45
    Jigsaw (2017)

šílená slátanina. a ne v obilí se opravdu neutopíte!

• 11.1.2017  23:16
    Temné lesy (2003)

vůbec mě to nedokázalo vtáhnout do děje a to asi hlavně díky takřka nulovému vykreslení jednotlivých charakterů a jejich dokonale stupidnímu chování, pročež jsou vám jejich osudy úplně fuk. příběh taky zrovna nesrší invencí a napětí mě jaksi dalece minulo. takže nic moc..no spíš nic než moc.

• 11.1.2017  21:16
    Dealer (2004)

zcela chápu co tímto depresí a prázdnotou naplněným dílkem chtěli tvůrci říct a zajisté se jim to i stoprocentně povedlo, páč ty dvě hodiny sledování byli pro mne opravdu čistým utrpením, znovu už bych to nedal. p.s.: karel gott drogy nebere

• 11.1.2017  00:04
    Hyena Road (2015)

-zbytečně přestřelená stopáž, toporní herci, místy vcelku úsměvná akce +povedený soundtrack, dělostřelecké finále, prostředí

• 5.1.2014  16:15

akce slušná, jinak ale nesnesitelná hovadina. zbytečný film.

• 28.5.2013  21:41

jeníček s mařenkou se po dlouhých letech olupování perníku začali nudit a tak se vrhnuli na řezničinu. jejich dětská tělíčka vyspěla do andělské krásy a slovník zhrubnul natolik, že by se zaň nemusel stydět ani dlaždič veterán... příběhově ani herecky to není nic světobornýho, ale všechny ty různý hlášky, serepetičky a dekapitovací scény jsou docela dobře dotažený. asi bych se měl stydět, ale já se u toho dost dobře bavil =) guilty pleasure

• 22.4.2013  20:04
    Baby Blues (2008)

násilí páchané na dětech, zabalené v tak smoúčelně laciném a debilním obalu, že nemůžu jinak.

• 12.4.2013  16:22
    Lesní duch (2013)

kunda, astratta, montosse, canda!! a dobrý to bylo. scénář sice obvyklá bída, ale v rámci žánru asi nejlepší gore chuťovka co jsem kdy viděl. za mě palec hore. p.s.: s originálem bych to nesrovnával.

• 31.3.2013  19:03
    Země z vesmíru (TV film) (2012)

dokument který musíte vidět!!! naše planeta není jen neživá hmota obklopená různými systémy, nýbrž živoucí buňka, která naprosto cíleně dělá to co dělat má.

• 31.3.2013  10:58
    Hon (2012)

nervydrásající drama. doporučuje se!!

• 23.2.2013  18:13
    Útěk (2012)

hrubý obrys koně, vyřezaný z kusu syrového dřeva a to hodně tupým nožem.

• 20.1.2013  20:32
    Evidence (2012)

když jsou závěrečný titulky zajímavější než celej film je asi něco špatně.

• 21.12.2012  16:19
    Sinister (2012)

audiovizuální stránka tohoto filmu vytváří atmosféru tak hustou, že by i rákosníček čubrněl. užíval jsem si především tu skvělou hudbu a všelijaké ty režisérovi (šikovný toť pán) vychytávečky. i bughuul (vypadající jako kytarista ze slipknotu) budil respekt, promenádující se děti však byly dle mého dost zbytečný přestřel, také chování postav postrádalo místy logiku.ale i tak vcelku spokojenost, rozhodně zopakuju. líbilo víc než insidious.

• 4.12.2012  18:29

impotentní, zbytečný a především monstrózně hloupý film. muset na to koukat ještě jednou, raději si vydloubnu oči a sním je.

• 26.11.2012  16:00

já to věděl.

• 30.10.2012  14:53
    Meeting Evil (2012)

tohle opravdu někdo myslel vážně?

• 13.10.2012  09:06
    Snowtown (2011)

austrálie je překrásná země skýtající spoustu úchvatných míst s nádhernými výhledy a divokou přírodou. tamní obyvatelstvo je však kapitola zcela jiná a tento výlet do snowtownu mě zavedl do odpadních vod všech odpadních stok zdejší lidský společnosti. bez přípravy a zbytečnejch okázalostí byl můj zhejčkanej ksicht vymáchán v jejich smradlavých sračkách. a že to rozhodně nebylo nic příjemnýho z toho by se totiž i krokodýl dundee pochcal, posral a poblil.

• 2.10.2012  19:33
    Požáry (2010)

ze začátku jsem netrpělivě koukal kolik že to ještě zbývá času do konce, ale pak mě to vcuclo a minut strávených u obrazovky s tímto filmem rozhodně nelituji, emotivní.

• 23.9.2012  20:47

divák se ocitá v prostředí malého městečka obklopeného hustými, šachtami provrtanými hvozdy , jehož zašlou důlní slávu připomínají již jen oprýskané budovy a vcelku nuzně vyhlížející domorodí lidé. na tomto bohem zapomenutém místě už po několik let mizí bezestopy malé děti. místní tuto záhadu opředli mysteriózní historkou o temném muži, tall manovi. a dál, dál se to musí vidět, naprostá pecka!!! nemám co bych vytknul, snad jen toho světla bylo v noci až moc a po jedný ráně od ženský člověk určitě neusne =) ale to jsou jen takový drobnosti, jinak max. spokojenost. jen tak dál pane laugiere.

• 13.9.2012  23:22

pokud hraje hudba (pod kterou se podepsal mike shinoda z linkin park) a postavy rozjedou ten svůj tanec jehož choreografem byla zřejmě sama smrt, je vše v pořádku. daleko horší však je, když dojde na samotný příběh a dějovou linii která nenabízí takřka vůbec nic zajimavého a je přinejmenším papundeklově podpodprůměrná. nudí a sráží film na polovic. přiznávám, že bezduché rubačky nemusím, daleko raději mám filmy typu- klan létajících dýk, tygr a drak a pod.

• 30.8.2012  23:05
    Diktátor (2012)

někomu se to může zdát až moc hrubé a hloupé. ale ujišťuji vás, že sacha baron cohen je velmi inteligentní člověk a skvělý herec. já se řehtal od začátku do konce i když to v konečném vyznění moc humorné není. aladeen/aladeen

• 27.8.2012  21:56
    Mezi vlky (2011)

tak takovou bombu jsem nečekal. skupinka obyčejných chlapů se po pádu letadla ocitá napospas mrazivým živlům aljašky a aby toho na ně nebylo málo, tak se jim o celkové zpříjemnění pobytu zde, stará smečka krvelačných čtyřnohých démonů. jednoduchej námět ze kterýho ale dokázal režisér vymačkat maximum, takže zde nejde jen o prázdné putování z bodu a do bodu b. skvělá atmosféra zasněžené divočiny doprovázená chladným hudebním podkresem zde vyúsťuje i díky uvěřitelným postavám a jejich osudům ve spoustu dechberoucích scén (např.překonávání rokle, řeka, final fight). tenhle film zkrátka drtí člověku koule (když nějaký má) hned na několika úrovních. a jestliže jsem ve filmu the road vynášel do nebe herecký výkon viggo mortensena, zde musím smeknout před liamem neesonem, který mě taktéž dohnal až k slzám. výbornost!!!

• 21.8.2012  00:36
    Silent House (2011)

v tomto případě jsem vůbec nevěděl že se jedná o remake a že to afektované děvče obstarávající hlavní roli je jedna ze sester olsonovic, takže jsem zkouknul tento filmek zcela nezaujat.. začátek se jevil vskutku slibně a atmosféra rekonstruovaného domu na mě působila příjemně nepříjemným dojmem. ta se nicméně s postupem času začala drolit a vytrácet především v celkové utahanosti a stereotypu děje, který se hlemýždím krokem pomalu sunul ke zklamání v podobě mnou očekávané pointy.. hudba i práce kameramana byla však nadstandartní a na některý scény bylo radost koukat. pokud rádi tmu a holčičí vzdechy , tak doporučuju.

• 18.8.2012  00:06
    Srbský film (2010)

já se u toho neskutečně nudil, tento druh filmů ve kterých jde jen a především o nechutné násilí, mě nebere. děj byl od půlky vcelku předvídatelnej, navíc jsem to zkouknul bez mrknutí oka, takže nic zas tak hroznýho jak mnozí tvrdí to není. mnohem horším zážitkem pro mě byla školní projekce porodu dítěte =) toto je spíš pokus o co největší morální šoking. i když by si to svým obsahem zasloužilo odpad, dávám dvě hvězdy za herce a technické zpracování.

• 17.8.2012  19:45

klasické schémátko, (ve kterém si partička krásných a inteligentních lidiček /nechybí ani hláškující zhulenec/ jede odfrknout na opuštěnou chatu kdesi v zapadákově) které je však navlečeno na vcelku originální nit. celé to pěkně odsejpá, je to vtipné, akční, chytré, šílené, dočkáte se napětí, hektolitrů krve,useknutých končetin, řady krásných postaviček, několika záběry kamery proběhnou i nějaký kozy, bát se u toho ale bohužel nebudete, bavit jo, já se bavil královsky. takže konec dobrý, všechno dorý.

• 16.8.2012  20:15

baterie kamery ve třetím díle této sérky už je značně vybitá a je to znát. sledujeme dosti nezajímavý příběh novomanželského páru, odehrávající se na pozadí jejich svatby, která však nedopadne zcela dle představ svatebčanů.nenápadité pobíhání z bodu a do bodu b, které je tu a tam okořeněno nějakou tou dekapitací, kterému chybí atmosféra, zajímavé postavy a v neposlední řadě i slušné či vtipné dialogy, takže to člověka který má něco nakoukáno brzy začne nudit. roztřesenou ruční kameru zde po úvodních minutách střídá klasická filmová, takže si můžeme v klidu vychutnat pohled na masky, který jsou vcelku vydařený. škoda jen, že se toho na plátně neděje daleko víc, prostoru pro akci tam bylo spousty, zůstal nevyužit. taková bezzubá sestřička předchozích dílů.

• 13.8.2012  20:26

do hrnce postupně přidáváme:2 stroužky sawu, 1 plátek hostelu, 20l krve, 2špetky temné hudby, krabici hřebíků, sadu nožů, partičku neokoukaných herců, čtyři lžíce hlouposti, kýbl klišé, to všechno promícháme se scénaristickou impotencí a je hotovo.

• 13.8.2012  20:24

pouze nepovedená, zbytečná a nudná karikatura předchozích dílů.

<< předchozí 1 2