Angustia (1987)

se nedivím, že ten film není příliš známej...nesnesitelná hovadina

Vikingové (2013) (seriál)

vizuálně vymazlené, ale příběhově velká slabota. kafemlejnkový dialogy po pár dílech lezou docela na nervy. viděna první série, druhou nedám.

Jigsaw (2017)

šílená slátanina. a ne v obilí se opravdu neutopíte!

Temné lesy (2003)

vůbec mě to nedokázalo vtáhnout do děje a to asi hlavně díky takřka nulovému vykreslení jednotlivých charakterů a jejich dokonale stupidnímu chování, pročež jsou vám jejich osudy úplně fuk. příběh taky zrovna nesrší invencí a napětí mě jaksi dalece minulo. takže nic moc..no spíš nic než moc.

Dealer (2004)

zcela chápu co tímto depresí a prázdnotou naplněným dílkem chtěli tvůrci říct a zajisté se jim to i stoprocentně povedlo, páč ty dvě hodiny sledování byli pro mne opravdu čistým utrpením, znovu už bych to nedal. p.s.: karel gott drogy nebere

Hyena Road (2015)

-zbytečně přestřelená stopáž, toporní herci, místy vcelku úsměvná akce +povedený soundtrack, dělostřelecké finále, prostředí

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

jeníček s mařenkou se po dlouhých letech olupování perníku začali nudit a tak se vrhnuli na řezničinu. jejich dětská tělíčka vyspěla do andělské krásy a slovník zhrubnul natolik, že by se zaň nemusel stydět ani dlaždič veterán... příběhově ani herecky to není nic světobornýho, ale všechny ty různý hlášky, serepetičky a dekapitovací scény jsou docela dobře dotažený. asi bych se měl stydět, ale já se u toho dost dobře bavil =) guilty pleasure

Baby Blues (2008) odpad!

násilí páchané na dětech, zabalené v tak smoúčelně laciném a debilním obalu, že nemůžu jinak.

Lesní duch (2013)

kunda, astratta, montosse, canda!! a dobrý to bylo. scénář sice obvyklá bída, ale v rámci žánru asi nejlepší gore chuťovka co jsem kdy viděl. za mě palec hore. p.s.: s originálem bych to nesrovnával.