Lidská stonožka (2009)

Nedokážu hodnotir. Podle mě toto vůbec nemělo vzniknout.. je to opravdu tak nízké, že by si z toho ještě nějaký extra magor mohl vzít ponaučení a to potom bůh omáhej jeho obětem..

Plán útěku (2013)

Beru. Kritici presumovali, že cílová skupina filmu jsou muži mezi 20-40 lety, kteří zažili první vlnu akčňáků a nostalgicky budou hltat i tu druhou. Ale přátelé, kino bylo i po měsíci produkce narvané, a sál se do jednoho očividně bavil! Byl jsem napjatý, když jsem měl být napjatý a smál jsem se když jsem se smát měl. Ač jsem spíš fanda Slye, tentokrát nčekaně musím říct, že Arnold prostě válel. Škoda že to nepřišlo o dvacet let dřív, mohlo vzniknout hodně dobrých filmů. Dokonalá akční komedie. Prostě pět hvězd za které se nestydím.

Svatba upírů (1993)

Přijde mi, že většina kritiků film ne tak zcela pochopila. Je to hororová komedie, takže komické prvky jsou tam vsazeny schválně. Navíc někteří upíři jsou prostě úžasně avantgardní, přesně vystihující dobu. Dokonalé ztvárnění rolí především od Nárožného, Preisse, Víznera, ale já bych řekl že téměř od každého, kdo se na tom snímku podílel. I Bartošová zde byla vážně krásná a do své role se hodila. Atmosféra ponuré středověké Prahy ani nemohla být vystihnuta lépe. Ano, dialogy jsou někdy slabší, ale pořád je to komedie, tak proč ne. Film je trochu děsivý a hodně zábavný, děj dává smysl a tím podle mne splňuje vše co by měl.

Gravitace (2013)

šel jsem do kina s velikým očekáváním a nebyl jsem zklamán. Nekonečně dlouhé záběry nádherných scenérií vesmíru a naší planety z orbitu, neustálé napětí boje o život v nekonečném a velmi děsivé prostoru vesmíru, který se pro člověka jeví extrémně nepřátelsky a solidně zvládnuté role hlavních herců.Je neuvěřitelné, na co všechno si člověk musí dát tam nahoře pozor. Většíina z nás by asi dobře nesnášela stísněnost stanic a skafandrů, nemožnost si toto svléci při chvilkovém záchvanu..Jeden neuvážený pohyb, který uděláte vás může poslat na pomalou leč nekonečnou cestu do temna vesmíru, protože tam není atmosféra ani nic čeho se chytnout, takže prostě poletíte dokud do něčeho nenarazíte... to bude pravděpodobně trva dost dlouho na to, abyste si uvědomili, že to nebyl dlouhý nápad:-) Pro milovníky žánru 5*, pro ostatní 4*. Skvělá režie a kamera. Jak málo stačí člověku ke štěstí...(vzduch)

Méďa (2012)

Asi nejlepší šílená komedie co jsem kdy viděl. opravdu jsem měl slzy v očích, styl humoru mi sedl! Bylo to skvělý jako celek, Mark Wahlberg má smysl pro ironické obličeje, ale nic nepředčí pracovní pohovor médi...:-)

Pot a krev (2013)

Film má spád, vtip, povedl se. Pokud je to ale skutečně podle reality, tak na tom nic vtipnýho není. to že banda pumpiček vydírá a vraždí ostatní jen proto, že jsou úspěšnější je na na lehkou akční komedii špatný background.. Ale Kluci jsou fakt velký.

Kostka (1997) odpad!

Nevím jestli jsou tu vážně všichni zfetovaný, ale tohle byl s přehledem nejhorší horor co sem kdy videl, a to už sem pár sraček viděl. Herci na nic, efekty na nic, táhlo se to jako smrad.. Ale jako komedie by to obstálo tak za tři hvězdy určitě :D

Velký Gatsby (2013)

Na mne to zapůsobilo. Moje nejoblíběnější doba, neuvěřitelně vizuálně zpracovaná, silnej romantickej příběh, kterej dokázal zlomit i chlapa, všichni napůl blázni z neustálých alkoholových a fetáckých dýchánků... příběh který bych prostě nečekla. Film byl dost dlouhej, 15 minut dolů bych asi uvítal. A velký mínus je u mě hip hop linoucí se okolo těch párty..podložit to směsí moderní muziky a muziky té doby by bylo určit cool, ale muzika alá 50 cent je v tom filmu prostě kýč. Nejlepší co lze vyzdvihnout na filmu je kamera a standartně nestandartní DiCaprio. i přes těch paír nedostatků, 90 %.

Smrtelné lži (2012)

Richard jako totální cynik, tvrdej businessman a kariérista mi osobně sedl mnohem víc, než jako svatý muž z mnoha filmových předloh před tím. Příběh je fajn, trhliny se dají přejít, a film mě bavil. 4 hvězdy jsou podle mne adekvátní.

Studený jak kámen (1991)

To, co byli schopný zapojit do filmu z přelomu 80 a 90 let, to už se nikdy opakovat nebude :D plaz jako domaci mazlicek, nebo projizdka na motorce po pavilonu soudu...proc ne :D