Láska a jiné závislosti (2010)

Tak tohle pro mne bylo velký překvapení, koukal sem na to jen že nebylo do čeho píchnout, a vyklubal se z toho fakt dobrej film, jeden z nejromantičtějiších na který jsem z pozice kluka ochotnej koukat.., a teda Anne tu byla prettry hot!! určitě doporučuju, Jake dokázal, že je to fakt pan herec...

Skyfall (2012)

Takže.... Než jsem na to šel do kina, slyšel jsem kritiku na čt24, jisté Dariny Křivánkové.. Prý že je to obyč akčnňák, ve kterým už z původního Bonda moc nezbylo.. Rovnou řikám že je to bullshit! Aston martin ze šedesátých let, PPKačko, M, Q, a i to artiny si dal, ne že ne, a že si doma dal pivko, a co? :D Skvěle zvládnutá akce, průměrná, ale chytlavá zápletka, trocha napětí a krve.. Rozporuplný se mi jevil záporák, ten byl másty vtipný, místy drsný, místy bláznivý a místy hodne nechtuný... Pro někoho asi zosobnění bondova protivníka, tak jakýho míval Brossman a jeho předchůdci, byl opravdu zajímavě zvládnutej, nicméně pro mě trochu přihřátej. Ale jak si vyndal tu protézu, tak teda to mělo atmosféru :) Váhal sem mezi 4 a 5 hvězdama, ale to že nakonec M zemře mě teda desně rozhodilo. Možná to ještě časem změním. Co ale nemělo chybu byl parfém 007, kterým mě navoněli při vlezu do Cinestaru :D Rozhodně to stojí za shlédnutí. Craig je celkově moje jednička. První Bond, kterýmu teče krev, a bije srdce, a který jedná místo kecání beau montů.. Můj názor. I když i Pierce měl něco do sebe.

Já, robot (2004)

Jeden z nejlepších filmů Willa Smithe.. Ten chlap je tam vším sympatickej. Tím jak nosí v tu dobu zastaralé conversky, jezdí na mašině ještě se spalovacím motorem, film má skvělý příběh, přirozeně se vyvíjí, je plný akce, a příběh dává smysl.. Jedna z mála čistých pětihvězd..

Chata v horách (2012)

Zacatek vypadal jako slusnej klasickej horor.. ale o se z toho pak vyklubalo, to je opravdu bobost. Větsína se mnou patrně nesouhlasí, ale to je už opravdu kvantita nad kvalitou? chci říct, to musí být ve filmu všechny strašidla, zabijáci atd co známe aby byl dost in? Obrovsky zklamaní, a ubohá pointa příběhu. Můj názor, který nevnucuju.

Sex ve městě (1998) (seriál) odpad!

Dosti nevhodný výplach hlavy žen západní civilizace, k tomu být ještě povrchnější, a navíc v šíleně nudné formě.. sorry holky..:D

Přátelé (1994) (seriál)

Někdy přemýšlím čím tenhle seriál dokázal dobýt celý svět.. možná proto, že každý z nás by si přál mít takovou partu, která ho nenecha ve štychu, možná proto, že je to humor nad kterým si dobře odpočinete, nebo proto, že hodně scén je prostě známých z našich životů.. Uřitě ale proto, že je to dokonale obsazené, v češtině dabované, a i kdyby měl každý díl hodinu, mohl bych to vidět pořád dokola...

Tootsie (1982)

Tahle komedie nikdy nezestárne, malý velký muž Hoffman v jedné z jeho životních rolí..Taxi!!! :D

Ztraceno v překladu (2003)

Mám podobný názor jako superpero.. po všech recenzích jsem od toho měl mnohem vyšší očekávání.. nebyl to můj šálek čaje..

Střílejte na Francouze! (2003)

Přijde mi že jsou tady na tuhle komedii poněkud přísní, mě moc bavila, fakt psina..:D franzouskej gangter vs nigga z gheta vs latino gang vs old school mafia? Ahoj, já jsem nula..:D