Po životě (2009)

Hezky natočené, ALE (já to shledal) prázdné, nudné, bez atmosféry. Člověk 90 minut čeká na neví co, s tím, že nakonec nic moc nepřijde. A chování postav mi přišlo místy vyloženě imbecilní, kurvilo mi to tu tři herce, které mám jinak rád. Buď je to dobrý psychologický horor, který mi vůbec nesednul, anebo pěkná nijakost. Uvidíme. (jinak nějakých 40 velmi kladných hodnocení tu bylo ještě než ten film kdokoli viděl)

Dracula (1992)

Co to sakra bylo? Tahle verze Draculova příběhu (ať si je své předloze sebevěrnější) mě zanechala zcela chladným, dokonce až otráveným. Oldman vystřídá několik podob, od starce až po vlkodlakoupíra, ale jeho Hrabě mi přišel moc extravagantní, tak nějak mi vůbec nesednul (nejspíš už jen samotnou Garyho dobráckou tváří). Ostatní charaktery byly podivně disfunkční jakbysmet. A celkově, nenapadá mě na účet Coppolova Draculy jedno jediné pozitivum. Pryč s tím.

2001 maniaků: Pole vřískotu (2010)

Jižanský maníci v Pleasant Valley mají nedostatek návštěv, tak se jejich jádro rozhodne vycestovat na sever a dát si tam pořádně do nosu. První na co narazí, budou dvě blond blbky (obdoba Paris a Nicole) a celá jejich natáčecí crew. Role starosty George W. Buckmana se tu ujal Bill Moseley (celkem dobrá náhrada za Englunda), no a je to prostě taškařice. Co si vzpomínám, jednička určitě nebyla tolik Bé a dýchal z ní vyšší rozpočet, ale tohle taky není žádný průjem. Počkám si ale každopádně na unrated a snad i nějaký ty titulky - pak až definitivně zhodnotím.

Anita - švédská nymfička (1973)

Sedmnáctiletá švédská nymfička a její těžký úděl. Christina Lindberg je tu věčně utrápená a zase tolik se nesvléká, no a jako celek je to takový moc nikam-nevedoucí, nudný.

Solomon Kane (2009)

Nudná, trapná, laciná, ale hlavně do hlavní role tragicky obsazená (Purefoy jako takový Thomas Jane bez charismatu) temná fantasy z prostředí středověké Anglie, o poutníku a novopečeném klaďasovi, bojujícím proti silám zla. Pár světlých chvil to má (poměrně krvavý rubačky, maskovaný záporák), ale zbytek moc nestojí za řeč. Slabý.

Na tuhle nemám (2010)

Ta holka je celkem nepěkná, takže postavit na ní celý film jako na ultimátní kundičce se podle mě dost nepovedlo. Jinak ale dobrá zábava, s řadou povedených vtipů, prdelních postav a srandovních trapných situací. 7/10, prostě slušný.

To byl zítra flám (2010)

Zhruba do půlky překvapivě v pohodě, pak už ta zábava šla z kopce dolů. Což je zajímavý, člověk by řekl že ta pravá sranda vypukne až co ti čtyři ptáci vylezou z výřivky na zimních radovánkách v roce '86... No každopádně jako celek je to celkem ucházející komedie o navrácení se v čase zpátky tam, kde ještě život nestál za úplnou hovnosračku. Říkám, ujde to.

Suicide Girls Must Die! (2010)

Suicide buchty jedou na horskou chatu fotit na kalendář a je to pěkná nuda. Tváří se to jako dokument lomeno reality show a la MTV a hodně pozvolna přichází i zápletka, ve které dívky prostě a jednoduše mizí (nejsme svědky prakticky žádného masakru, ničeho). Nebýt té zápletky, která vyzní stejně stupidně a nuceně, a nechat to jen jako klipovitý (pseudo)dokument čistě na efekt, mohlo být lépe.

Snuff: A Documentary About Killing on Camera (2007)

Průměrně zajímavý dokument, o snuffu se toho dozvíte vyloženě minimum. Namísto toho se tu komentují nahrávky reálného násilí/smrtí z války, od masových vrahů, případně ve filmu (FACES OF DEATH). Forma nic moc, spád slabý, takže celkově prostě průměr.

ReGOREgitated Sacrifice (2008)

Slušná vyjebanost, bohužel celkem o hovně. Kdo ujíždí na blití (případně levných šlapkách), bude si v tom asi libovat, ale pro ostatní spíš jen taková těžko pochopitelná a místy až nudivá zajímavost. Nevím, jednička mě už teď asi ani nezajímá. Ne že bych byl tak znechucen, ty zvratky mě ale prostě neberou, těžce amatérský styl taky trochu vadí, hlubší myšlenku jsem v tom líný hledat, a jediné co tam tak zbývá, jsou sem tam povedené gore efekty. Třeba blití do vydlabaný ženský hlavy, to je přeci hezký nápad, ale prostě a jednoduše to zanikne v tom blití, blití, blití a čekání na blití. Tenhle film je kurva o blití (většinou stejnak samý čistě 'vodnatý' mix), nic pro mě.