Rick a Morty (2013) (seriál)

Neuvěřitelný úlet, Rick and Morty a jejich fantastické příběhy ( cestování v čase, vědecké experimenty atd. ). / Viděné epizody z 1-2 série *21.dílů / Čekám na další epizody ( Hodnocení: 9/10)

Ano, trenére! (2015) (pořad) odpad!

To snad ne!!! Obloukem pryč. / Viděné epizody *1.díl / Ano, trenére! ( Hodnocení: 0/10 )

Bezdružice (2015) (seriál) odpad!

Velice špatné a od Kameňáků hodně vzdálené. Sice občas za díl jeden dobrý vtip, ale to je tak asi vše, nejhorší je na tom kameraman a jeho kmitající záběry a hrozně mi vádí neustálé kecání blbin přímo do kamery, což dává ten nejhorší dojem. Herci zkrátka na zabití. Odvaha sledovat tento nejlepší komediální seriál opadla. / Viděné epizody 6*dílů / ( Hodnocení: 0/10 )

Vyšší zájem (1996)

Vcelku nudné, chybělo tomu dost napětí. Herecké obsazení dobré, ale scénář nic moc. ( Hodnocení: 4/10 )

Falešní poldové (2014)

Osvěžující komedie, dost povedené. ( Hodnocení: 8/10 )

Kravaťáci (2011) (seriál)

/ Viděné epizody z 1-4 série *60.dílů / Sleduji 5 sérii ( Hodnocení: 9/10 )

Domek z karet (2013) (seriál)

Jen koukám jak je to geniálně natočeno a i když politiku 3x nemusím je to velmi na pohodu. / Viděné epizody z 1 série *13.dílů / Příjemné prostředí, ale seriál už neláká dále sledovat. ( Hodnocení: 8/10)

Pravidla zasnoubení (2007) (seriál)

Dost zábavný seriál a určitě se vedle podobných neztratí. / Viděné epizody z 1-7 série *100.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 9/10 )