Tajemství loňského léta (1997)

Hodně zajímavější horor. Musím říct že to je jeden z těch lepších a ikdyž je to už celkem starý, neřekl bych že to bylo do dnes překonáno. Supr!

Já, Kajínek (2017) (seriál)

Ikdyž je to trapný. Ikdyž s tím ani tak nesouhlasím. Je to prostě zajímavý! Jirka je prostě rozený lidový vypravěč, psanec, který o sobě říká že je pouhým beránkem. Prima z něj dělá něco co rozhodně není no.

Stranger Things - Season 2 (2017) (série)

No jo. Kdo moc čeká, málo dostane. Pokračování nepřekonatelné (a nepřekonané) první série se bohužel dostalo celkem do problémů. Ikdyž to jako celek není zas tak špatné, tak to rozhodně bylo velké zklamání. 5 z 9 dílů se nic moc neděje. Jedenáctka dostane prostor asi až příště a stádo demogorgonů mě nijak neoslnilo. Nejlepší na tom všem byl Dustin a jeho šišlání, Nancy a její vzhled, Maxin brácha a tím bych to tak nějak uzavřel. Trailer byl prostě ultimátní. Tak snad příště. Poslední scéna byla zase dost dobrá!!!!

Beznadějný trouba (2011)

Celkem příjemná komedie o chlapovi, který je blbý jak poleno, ale má tři celkem hustý ségry. Jediný co si z toho odnesete je fakt, že trávu poldovi neprodávej.

Mladí a hladoví (2014) (seriál)

Bohužel jsem viděl všechny série. Prostě jsem k tomu byl nějakým způsobem donucen. Inu s přítelkyní na mateřské je potřeba zkusit všechno. No. Nebylo to zas tak špatný jak to vypadalo po první sérii.

Stranger Things - Season 1 (2016) (série)

Jestli jsem si někdy něco zamiloval tak rychle jako tohle, tak nevím co to bylo, protože se mě to zdálo jako naprosto novej pocit. Byla to prostě jízda na plný koule. Temnota nijak neubrala, herci nijak neubrali, smysl příběhu nijak neubral. Prostě naprostá bomba.

Archer - Série 2 (2011) (série)

Druhá série jede naprosto ve stejném duchu jako jednička . Neseděl mě poslední trojdíl,ale jinak to bylo fajn.

Archer - Série 1 (2009) (série)

Sterling je kvalitní zábavou . Mnoho lidí ale určitě stroskotá na dvou prvních dílech, které nejsou tak kvalitní... Ovšem ldo vydržel neprohloupil. Humor je zde jiný,ale opravdu dobrý!

Partička (2011) (pořad)

Tahle šou už to ma spočítané. Už je toho moc a nemá to takové grády jako dřív .