Shootfighter 2: Msta (1995)

Po skvělý fightama přeplněný jedničce, jsem nečekal takovou (né teda uplně) slabotu. Píšu slabotu, protože bojových scén bylo výrazně méně a příběh byl výrazně slabší. Příběh beru, něco si vzali z jedničky a udělali to prostě obyčejně, to mi tak nevadí, ale že tam dají tak mín bojů? Špatně, mohli se aspon snažit udělat to lepší, svižnější, akčnější.. kdepak. Zklamání, ale zase mi to tak žíly netrhalo. Film jsem si celkem užil a hlavně furt tam je původní trio Yeung, Zabka a mánička Bernardo. Takže hodnotím čistým průměrem.

Bloodsport: The Dark Kumite (1998)

Oproti předchozím dílům absolutní propad do sraček. Kamera šílená, příběh sice nenudil, ale byl stupidní naštěstí tohle bojový téma mám rád takže cajk, dialogy radši nebudu komentovat, hudba byla dobrá, ale celkově je ten film tak debilně a stupidně natočenej, že nebejt Bernhardta, tak myslim, že čumim na pokračování sérky Bloodfist. Vězenský prostředí v jedné části beru taky jako plus, ale ty vězenský hadry z dob Charlieho Chaplina co tam měli byli směšný. Záporáci stojí za prd a ten hlavní pořadatel vypadal jak Lábus s dlouhýma vlasama, ale holky co měl v tom svým rádoby paláci byly pěkný.

Shootfighter: Smrtelný sport (1992)

Nedoceněná pecka plná fightů a skvělých béčkových herců. Bolo Yeung sice ve vedlejší roli, bál jsem se že toho moc nepředvede, ale nakonec se ukazal, tak jak jsem ho chtěl vidět. Zabka a Bernardo kamoši, který každý jde nakonec svou cestou až se nakonec budou muset utkat proti sobě v turnaji ve stylu Bloodsport a Mortal kombat. Skvělý fighty s parádním hudebním doprovodem.

Máma má raka (2016) (amatérský film)

Hodně dobré. Ten konec mě dostal :D Jestli tohle je studentský film, tak bych byl zvědavej na reakci postarších profesorů.

Radioaktivní sny (1985)

Tak postapo mi to teda vůbec nepřišlo. To už spíš Knights taky od Pyuna. Spíš mi to přišlo jak z 50let, když jsem viděl ty sačka. Hlavní duo Dudikoff a ten druhej sympaticka dvojka, ale když už me film vtáhl do děje začla hrát příšerná hudba a chvílema mi to přišlo jak nějakej muzikál, což je teda velký mínus.

Dilema (2011)

Vtipná zápletka a dobré obsazení. Dobrá komedie.

Endgame - Bronx lotta finale (1983)

Začátek vypadal slibně, temné město ve tmě, postapo prostředí jako v Escape from NY, bitky a tak dále. Jenže pak se rozednělo a stím šla celá ta atmosféra doprdele. Z drsného temného prostředí postapo města se hrdinové přesunuli na už pro mě nehorázně ohranou pustinu takže tu máme cestování pustinama aka Texas gladiators aka Equalizer 2000 aka Warriors of the Wasteland atak dále atak dále.. tohle už jsem za poslední dobu viděl tolikrát, že už mě tenhle styl začal bohužel trochu srát. Vím, je to moje vina nejspíš, že si pouštím filmy s podobnou tématikou, ale stejně by to dopadlo stejně i kdybych si to pustil za deset let. Hl. hrdina nemastný, neslaný vousoun to stejný ostatní viz telepatická arabka. Líbil se mi jen začátek a když byly u těch slepejch mnichu s mečema nebo co to mělo bejt. Kdyby aspon dodělali ten poslední duel s noži, možná by to mělo ješte málo něco do sebe, ale oni to střihli a už ta na férovku šoupli titulky na druhou stranu jsem byl ale rád že to aspon skončilo, už tak se mi to zdálo natažený. No, stejně by to nejspíš nepomohlo páč jsem se trochu nudil. Velké plus ale za to že akce je tam teda požehnaně.

Návrat do atomového gymnázia, část 1 (2013)

Celkem zábava, parkrát jsem se zasmál i nahlas. Pěkný kočky - lezby jedna s obrovským dickem a druhá s dickem v břiše. Nechyběly ani zelený zvratky, zvrácenej humor.

Atomové gymnázium 2 (1991)

Obří zmutovaná fuckovací veverka s cígem v držce a další ujetosti. Prostě stará dobrá troma!