• Thriller

Noc hrůzy (2011)

Príběh není tak špatný, ale čas od času je to docela nuda ale vše to trochu zachranuje herecké obsazení dnešní teen generace což znamená Mintz-Plasse, Dave Franco atd.. hudba je parádní, ale ty bojové scény, málo akce, některé až trapné dialogy a zdá se že se ani tvůrci nemohli rozhodnout jestli to je horor nebo spíš komedie není to vyvážené. Má to být hororová komedie ale není to ani tak vtipný a ani strašidelný tak co to teda hergot je? Třetí hvězda určite ža Huga 99 problems!

Noc hrůzy (1985) odpad!

Debilita jak Re-Animator 2. Nevtipný, nezáživný, nuda. Otravný sledovat.

Noc hrůzy 2 (2013) odpad!

Levná lemplovina pokapaná marmeládou.

Noc husí kůže (1986)

Takovýhle styl jsem přesněěě chtěl! Super dialogy, sympatické obsazení, super masky, zábavný příběh a drsný Atkins co hlásí ,,mám jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Ta dobrá zpráva je, že vaši kluci už dorazili" ,,a ta špatna?" ,,jsou mrtvý". Naprostá bomba a ukojila mé choutky.

Noci v Harlemu (1989) odpad!

Nudná, táhlá hloupost, která má čert ví proč dvě hodiny. ,,polibte mi hoši pěkně celou prdel”

Noc muže na útěku (1995) odpad!

Tak hlavně, že tam je mrdačka že. Tupý jak poleno. Já na útěku před nikotinem vyvolám větší napětí. Ta akce byla kde prosím?

Noc oživlých mrtvol (1990)

Já bych řekl že se mi to líbí víc než original ale je to klasika a tohle je prostě nepokažený remake Savinimu se to povedlo. Jde vidět že není dobrý jen na make-up a hraní ale že umí vytvořit i parádní horor. Jako remake to nemělo chybu. A často si pustím radši tohle než origoš.

Noc patří nám (2007)

Myslím že dle herců už není co dodat jen že film má skvělý napínavý příběh.