Likvidátoři (2013) odpad!

Já mám přehnaný filmy rád, ale tohle mě vůbec nebavilo. Nesedl mi filtr a ta levná atmosféra, herci nesympatický ani ta holka nebyla pěkná, akce se mi zdálo málo, na to, jak si to na něco takovýho hraje. Přehnanost a zábava nikde, nevim teda proč to většina přirovnává k Rodriguezovim filmům, když mu to nesahá ani po sklep. Beru to jako urážku a hodnotim o to hůř, jelikož tohle neberu jako zábavu, ale jako jeden z filmů, který je utrpení dokoukat.

Boone: The Bounty Hunter (2017) odpad!

Začátek vypadal vtipně, ale čumět hodinu a půl na nakyho tarzana co skače po městě jak vopice mě fakt nejak nebavilo. Navíc mě to v půlce začalo srát, protože když sem to sledoval přišlo mi to nekonečný. Lamas a Sorbo? Hádej jak dlouho tam asi jsou a copak asi předvedou. Správně, uplný hovno.

Bloodsucking Bastards (2015)

Chtěl sem dát dvě, ale čim víc se to blížilo ke konci, tim víc to bylo trapnější a ten konec byl totální bullshit. Nechápu proč do takovýhlech filmů cpou nějakou romantiku, koho to dopíči zajímá?

Bloodrunners (2017) odpad!

No ty piičo, to byla zas nálož. Věnováno Mickey Becketovi? Ten se musí obracet v hrobě. Tady se mi líbila jen ta doba ve který se to odehráva, jinak shit. I ten Ice T mě nudil, konec asi něco jako From dusk till dawn, ale po zábavě ani památky. Pak mě ješte dost srali ty zpomalovačky, proč to kurva muselo být na konci, každej pohyb co udělaj? Suchota.

Blood Shot (2013) odpad!

Strašná uspávačka. Z tý levnosti a kamery mi bylo na blití. Lambert jen na začatku a na konci, Henriksen jen jedna scéna, Dourifa sem si ani nevšiml. Nosferatu co rasí džíhád. Sračka.

Black Mountain Side (2014) odpad!

Ok, dokázal bych odpustit, že je to totální kopie Thing, akorát bez charismatických postav, dobrých dialogu, super triků.. ale že to bude takova táhla nuda, plná nezajímavých keců nějakých zálesáku, kde se stane maximálně to, že asi dvacekrát stejná scéna, kde týpek dostane záchvat jak v Alienovi a ke konci se jakože něco začne dít? Ne díky, tohle tolerovat nebudu a ani mě to nebavilo. Zálesáci v chalupě mě neoslovili.

Podvod (2013)

Neskutečná nuda, Cuba Gooding se tam vaří v kožence, teče z něj pot, všichni tam matlaj náky hovna nikoho to nezajímá přitom, prostředí a kamera jsou ale na jedničku. Moře, jachty, palmy, Guding v kožence tam kope placírkou s pistolí v ruce míří a hledá.. prostě príma hovno nudy. Příběh mě tak nebavil, až sem přemýšlel, že dám odpad, ale budu hodnej a dám to za Goodinga a za to prostředí, jinak je to shit.

Návrat Re-Animátora (2003)

Re-Animator se ješte jednou a naposled bohužel vrací aby nám připomněl jak na hovno je (od druhého dílu, jednička byla dobrá) . Z gore už jsem asi vyrostl, nebo nevim, ale už mě to poslední dobou prostě nebere, vtip žádný, hraje si to na Braindead a je to shit. Vezenský prostředí mám rád, ale tohle mě vyloženě nudilo a tu jednu dávám za nádhernou sexy Elsu Pataky.

Oheň 2 (2019)

Hasiči s bouchačkama, co v tomhle skvostu nic nehasej, no prosim. Krásný, že to má odkazy na jedničku, ale nebylo by lepší natočit kriminálku? Nedává mi to smysl. Navíc hl. hrdina nesympatickej, po boku černoška co si hraje na fízla a všichni hrozně nudej, nudnýma kecama v nudným filmu.

Tělo na tělo (2002) odpad!

Obrovská nuda, která zaujme maximálně jen akcí a obsazením, ale ostatní jen hnije zevnitř.