Jezdci Apokalypsy (2009)

Dobrá kamera, trochu temná atmosféra, uspokojivý dialogy, který nenudí. Poslední dobou mě ty kriminálky baví víc a víc, dokonce víc než béčkový akčnáky. Že bych stárnul? Quaid jako detektiv mi hodně sedl a byl jsem i celkem spokojený a nenudil jsem se.. JENŽE...ten případ co se řeší je prostě směšnej..a ten konec měl náběh na dobrej twist, ale skončilo to tak nějak meh..okey.. víc nic asi psát nemusím.

Peppermint: Anděl pomsty (2018)

Předvídatelný akční béčko o pomstě plný klišé. Problém nebyl ani tak vtom, že to není originální, to umím přehlídnout, ale tý typce sem tu drsnost prostě nesežral, ani kdyby mi to zapekla do buchty. Nudila mě i akce a ani jedna zajímavá postava. Nuda.

Equalizer 2 (2018)

Míň jak tři dát prostě nemůžu, leč příběh mě neoslovil, tak tu akci jsem si kurva užil (hlavně tu na konci). Denzel si furt drží moje sympatie, žádný tupý béčko, žádný průser se nekoná naštěstí! Chyběla mi tam Moretz, kterou jsem si docela oblíbil v posledních filmech, ale co už, máme tu přece kurýra Denzela. Při nejmenším dobrý pokračování, který neurazí. Upřímně jsem se fakt bál a odsouval jsem to, i když jednička se mi hodně líbila, ale znáš to jak to chodí s pokračováním..btw. scéna, kdy týpka vozí na letiště byla top.

Syn temnoty (2019)

Až ten konec začal být zábavnej (samozřejmě jako humorná vložka). Jako horor to tedy vůbec nefunguje, herci nic moc nepředváděj, příběh střílí totálně vedle a ješte k tomu slepejma.

Vracejí se... znovu (1996)

Bavili mě jenom ty démoni, nebo co to kurva je. Z těch šla aspoň nějaká zábava. Hlavní aktéři mi byli u prdele.

Vracejí se… pro víc (1998) odpad!

Postavy bezcharakterní, bez ničeho, příběh nudnej, prázdnej, céčkovej, k ničemu.. tohle neni film, to je akorát tak ztráta času.

Jednou se vrátí (1991) (TV film)

Kingovi příběhy mám rád, mají rozhodně svoji originalitu, nápad a člověk z toho tu Kingovinu vycítí. Tohle je ale ovšem takový slabší (stejně jako starý IT), ale né tak otřesný jako Vzpoura strojů. Traumata z dětství, záporáci moc hrůzu nenahání, spíš to jsou takový komici, co se tváří jen drsně, každopádně co je drsnější jsou povedené masky, za které přidávám jednu hvězdu, ale přišlo mi, že na horor se tam stalo málo hororových věcí.. Je to spíš takový drama, o týpkovi, kterýho dohanějí démoni z minulosti (doslova). Na mě až moc slabej čajíček, v devadesátkach byli i lepší Kingovky než tenhle slabej čajíček. Sem zvědav na další díly.. spíš se teda obavám.

Hrdina ulice (2010)

Kluk co má mindrák z dětství, má mindrák i v pubertě.. dělá píčoviny a člověk čeká co ztoho nakonec vyleze, ale vlastně nic nečekanýho. Rozhovory se synem a jeho otcem (kterých bylo kurva málo) neměli chybu - pocitoval jsem jaký je mezi nima napětí, ale zbytek (policejní scény např.) mě prostě neoslovil natolik abych z toho byl nějakej vedle a ten týpek v hlavní roli nevonil zrovna sympatiema, abych mu nějak fandil nebo ho dokonce i začal litovat chudinky.

Ztracená minulost (2019) odpad!

No nevim poslední dobou se mi zdá, že mě chce většina filmových tvůrců (lze-li to tak nazvat) unudit k smrti. Janssen bych přes ten napíchanej xicht nepoznal, vypadá jak kdyby si nechala dát po držku silikony.

Zlo nikdy nespí (2016)

Jako horor to nefunguje, leč příběh je při nejlepším aspoň trochu zajímavej. Vnímal sem to (hlavně ten konec) spíš jako pohádku.