12/12/12 (2012) odpad!

Při nejlepším směšný, jinak trapárna. Mít tři promile možná se bavim.

11/11/11 (2011) odpad!

Lepší než to druhý 11-11-11, tady se aspoň nebálo vraždit (dost vtipným zbůsobem), ale je to stejně sračka.

Slepota (2008) odpad!

Dokument o slepých lidech.Oh jak záživné.

Lovci lidí (2008) odpad!

Jako by to tu nebylo už tak dvacet tisíckrát, máme tu další naháněčku v lese chlapci. Tentokrát jsou obětí (jak jinak) teenageři na cestách (dva tupci a dvě uřvaný nány, ty tam nesmí chybět), nahání je myslivci, jsou v lese, teče krev..to byla kurva taková nuda, jo a z tý kvality mi bylo taky zle, to zas točil nějakej bělorus. Tohle není film..to je špína..bahno..sračky prostě.

Camping del terrore (1986) odpad!

Tohle je fakt jenom sračka, víc bych ktomu snad ani nedokázal napsat.

Krvavá hostina (1963)

Tohle je fakt nepříjemnej horor, hlavě ta hudba a ty ženský, co tam řvou, tak z toho jde fakt hrůza a mráz po čele. Dřiv ty ženský uměli fakt pořádně zařvat. Nebáli se ani gore a za tohle všechno dokážu uplácat tak jednu hvězdu, leč nic jinýho mě neuchvátilo..storyline je děs.

Velký průšvih (2002)

Pár hláškám jsem se fakt od srdce zasmál a to dokážu ocenit i když přiběh je vlastně bullshit.

Zrozen k boji (2004)

Za ty fighty a za tu hudbu (tu čínskou ugdákanou songu nemyslim). Banda teroristů se rozhodne přepadnout vesnici, kde všichni umějí kung-fu. Nastává boj na život a na smrt. Jak ve Vietnamu, bojujou dědci, děti a jednonohej s berlema..najs. Postavy nevýrazný, příběj ez. Nic moc, ale strašný to neni.

Jezdci Apokalypsy (2009)

Dobrá kamera, trochu temná atmosféra, uspokojivý dialogy, který nenudí. Poslední dobou mě ty kriminálky baví víc a víc, dokonce víc než béčkový akčnáky. Že bych stárnul? Quaid jako detektiv mi hodně sedl a byl jsem i celkem spokojený a nenudil jsem se.. JENŽE...ten případ co se řeší je prostě směšnej..a ten konec měl náběh na dobrej twist, ale skončilo to tak nějak meh..okey.. víc nic asi psát nemusím.

Peppermint: Anděl pomsty (2018)

Předvídatelný akční béčko o pomstě plný klišé. Problém nebyl ani tak vtom, že to není originální, to umím přehlídnout, ale tý typce sem tu drsnost prostě nesežral, ani kdyby mi to zapekla do buchty. Nudila mě i akce a ani jedna zajímavá postava. Nuda.