• Thriller

Nezvratný osud 3 (2006)

Poslední dobou zjištuji, že třetí díl mám asi nejradši. Jednička je klasika, ale konec už je takový táhlý, dvojku mám fakt dost okoukanou a trojka je poslední díl, který byl fakt super a pak už to šlo se sérií do háje. Pomatuji když sem to viděl poprvé a měl sem to pujčené z půjčovny a ten film byl interaktivni, že jste mohli ovlivnit příběh to byl fakt hustej úlet na tu dobu. Super hudba, sympatické charaktery a fajn vibe. Jeden z mých guilty pleasure hororů.

District 9 (2009)

Týpka klovne ufon a pak naháněčka ve stylu Míša Béj. Celkem napínavá prdel. Kino užitý.

Sherlock Holmes (2009)

Snad jedinej film od Guye Ritchie ktery jsem dokazal dokoukat do konce. Sice taky nudné zbytečně dlouhé a v kině jsem usínal jinak Robert byl hodně dobrej ten to zachranoval ale film? Nic moc

Ghosts (1996)

film mého dětství já ted taneční filmy vubec nemusim ale tohle je vyjímka..na tohle jsem čučel furt! Michael Jackson ve svích nejlepších časech a písničkách. Ta kazeta na který jsem to měl už byla tak vohrána že ztoho vyletěla páska.. Jednou se na to podívám zase už jsem to neviděl dobrých 10 let ale bojím se že změním názor když ted taneční filmy nemusim...ale prostě je to snad ten nejlepsí taneční film!

Zastav a nepřežiješ (2006)

Takovýhle filmy můžu absolutní genialita! Krásně propracované velmi uspěchavá akce jedna za druhou minuta po minute nádhera! :)

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Sledoval jsem ten seriál hlavně když sem byl malej a vždycky jsem nemohl usnout! Ale jinak pikantňí seriál který vystraší každého!

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Když jsem chodil do 6. Třídy hrozně jsem si na tom ujížděl umim to navzpamět ten film mi připomína starý školní časi výbornej film viděl jsem ho snad bilionkrát ale rád se na to koukám v případě že to dávaj v TV nebo že na to kouká bratránek znovu a znovu

Upíři (1998)

Dal sem repete a bohužel přijde mi to jako levný tupý béčko. Jediný co zachranuje je skvělá hudba od Carpentera.. jinak je to dost slabý a hloupý.

Věc (1982)

Tak na tenhle hororovej skvost od mistra Carpentera si vždy najdu chut jednou za rok se na něj podívat. Naprosto špičková zimní atmosférá, užasný 80s masky, Kurt Russel, špičková hudba a další super věci. Věc je jeden z mích nejoblíbenějších hororů.