Hele vole, kde mám káru? (2000)

Ashton se musel donutit trochu ksichtit do raploidní komedie, Seann W. Scott nemusel dělat vůbec nic. 50%

Nevěsta přes internet (2001)

Nedosolený, nedokořeněný nápad s výraznou nejistotou. Kdyby si to vzal na paškál Woody Allen dopadlo by to min. o level výš. 45%

Diego Maradona (2019)

Unikátní dokument ve své podobě složen pouze z autentických záběrů snad nejdivočejšího života jednoho z nejlepších fotbalistů této planety. Na tohle nemá Messi, Ronaldo ani Ibra s Pelém dohromady. 85%

Wild Wild West (1999)

Ve své době svěží a párou hnaná westernovka se sexy ženami a sem tam i dobrým vtipem. 60%

Avengers: Endgame (2019)

Téměř až ideologický prodej panďůláků z Marvelu. Za filmovost musím přidat plus, protože je to opravdu epické hnojiště digitálních triků za tuny a tuny peněz, militantní styl Silvestriho jsem také poznal a chválím. K vyplnění ultra dlouhé stopáže potkáte všechny, o kterých jste si mysleli při uplakaném popkornu, že již prdí do hlíny a hle vše není tak jak se zdá, rozhodně ani nevěřím těm kecům v názvu ´´Endgame???´´ Bych si přál moc. :) 75%

Alita: Bojový Anděl (2019)

Jen dvě věci. Vedle zatuchajícího amerického komiksu je tu ještě bohatá a svěží japonská manga a chceš fakt vydělat na svoji nezávislou tvorbu, proveď digitální klystýr, protože mega roztomilou Salazar chce zase každý vidět. 60%

Žena na válečné stezce (2018)

Eko boj proti větrným mlýnům potomků vikingů se severským citem pro životní osudy a jemným nevtíravým vtipem v podobě věčné smůly španělského turisty. Hezký kontrast syrové přírody ve stálé podobě dávného světu před lidmi versus vyspělá společnost v moderní průmyslové době. 75%

Monstrum z hlubin (2013) odpad!

Co dodat, prsatá blondýna, nechutně namakaný černoch, 2hodiny utopený potapěč zázračně obživně a společně zachrání svět před přiblblým mořským dinosaurem. Filmové projímadlo jak se patří!!

Na jezeře - Čínská dívka (2017) (série)

Depresivní atmosférou se přibližuje k první sérii a navíc se dostáváte hlouběji do zákoutí pošramocených figur. 70%

Nebe s.r.o. (2019) (seriál)

Negramotnej bůh to je geniální a geniálně zahrané. ´´vždycky mi to přišlo divné, čte si knihu, ale nehejbe očima´´ Slabší zápletka se zamilovanými dorovnává nadpozemská kancelář pana Buscemiho!! :D 75%