Good bye, Lenin! (2003)

Čekal jsem "pelíškodní" pohodovou komedii, ale dostalo se mi krásně dojemného a smutného filmu, ve kterém mě rozesmály akorát citace z Mechanického pomeranče a Sladkého života...

Škola rocku (2003)

Nebýt těch pár míst, kdy mi bylo z Jacka Blacka trapně, tak by to bylo za čtyři. Ideální film pro relaxaci po náročném dni. PS.: Věta "Paní ředitelko, vy jste Člověk" mě dostala :-)

Vysvobození (1972)

To všudypřítomné kuňkání žab a cvrkání cvrčků navozuje opravdu hustou atmosféru, už dlouho jsem nebyl u žádného filmu takhle v napětí, a to i u scén, kde se v podstatě nic strašného nedělo.

Jay a mlčenlivý Bob vrací úder (2001)

Nebýt skvělých odkazů na Smithovy předchozí filmy a spousty dalších citací, tak by to byl jednohvězdičkový balast. Takhle dávám za tři, protože to hledání odkazů mě fakt bavilo :-)

Plnou parou vzad! (2002) odpad!

Celý film mi bylo vyloženě trapně a dokoukat film do konce mě stálo opravdové úsilí. Hrůzný obraz úchylné trenérky mě bude v nočních můrách pronásledovat ještě několik let.

Nesnesitelná krutost (2003)

Celý film jsem se v kině opravdu dobře bavil, z filmu jsem měl podobný pocit, jako např. z Ocean's Eleven. Prostě svižný, vtipný a pohodový film, plný dobrých fórků a navíc na něm je vidět, že byl natočený pro radost. Coeni jsu profíci.

Dům hrůzy (1999) odpad!

Tohle není béčkový horor, zde totiž dochází písmenka abecedy. Viděl jsem to celé jedině proto, abych viděl, zda to může být ještě trapnější. Leknul jsem se pouze v okamžiku, kdy to autoři zřejmě vůbec nezamýšleli a při rádobyděsivých scénách jsem dostával záchvat smíchu. Proč proboha všichni do toho sklepa pořád lezli a hledali k tomu tak ubohý důvody?!

Kameňák (2003) odpad!

Jak může takovýhle film natočit otcova nejrychlejší spermie?