Byť zdravý je výhra (2021) (pořad) odpad!

Zaujímavý spôsob, ako štyrom ľuďom počas 20 sekund zničiť život. Registroval som sa tam a po včerajšom fiasku pevne dúfam, že ma nevylosujú a ja nebudem bojovať o hlavnú cenu v nádeji, že zrovna môj TV operátor má oneskorenie menšie ako 30 sekúnd. O depresie nestojím. Programu, jeho obsahu, pravidlám a moderátorom udeľujem "Odpad!" a 0%.

Leto s Katkou (1975) (seriál)

Ak celý ten seriál zhrniem. Dievča príde na dedinu, lebo rodičia odcestovali. Stará mama je v nemocnici, tak sa jej ujme jeden ufrflaný chlap. Ona mu pomôže, ale popri tom niečo dovrže. Vyhodí ju z domu a ide k nejakým deťom bývať. Udobria sa, niečo dovrže, vyhodí ju. Udobria sa, niečo dovrže, vyhodí ju... a sme na konci seriálu. Vo svojej dobe to muselo byť fajn, ale dnes ohromná zbytočnosť. 2 1/2*.

V síti (2020)

Dvíhal sa mi žalúdok pri pohľade na tých zvrátených a chorých pedofilov. Miestami som mal problém to dopozerať... Štáb musím pochváliť za to, že niečo také rozbehli a až bude aspoň jeden z nich odsúdený, tak to malo veľký zmysel a hlavne oceňujem ich výdrž, pretože ja by som sa nedokázal tak udržať ako oni. Mal by si to pozrieť každý rodič, ktorý má dcéru v dospievajúcom veku a dá dieťaťu tú možnosť byť na sociálnych sieťach.

Nailed It! (2018) (pořad)

Keby tam bola iná moderátorka, dám tri hviezdy. Inak je to strašný uvrešťaný afekt. Čakal som, že to bude podľa traileru vtipné, ale... moc nie teda.

Chicago Fire (2012) (seriál)

Po druhej sezóne neviem ako seriál hodnotiť. Vzhľadom na to, že ma veľmi pohltil by som tomu na prvý šup hodil 5 hviezd, ale počkám si na koniec.

Greenland: Poslední úkryt (2020)

Ono v porovnaní s 2012 je to celkom seriózny film. Čakal som, že to bude odpad a nakoniec z toho bola oddychovka kde ani toľko nebolo nutné vypínať mozog ako som pôvodne zamýšľal. Katastrofický film to moc nebol, skôr roadmovie ako si zachrániť prdel pred veľkým šutrom. Ak by nevznikol, asi by sme o nič zásadné neprišli. Prvá polovica to mala slušne našliapnuté a dokonca to bolo napínavé. Až neprišla tá druhá klišoidná so záverom, ktorý úplne každý očakával a skazilo to celkovo veľmi dobrý dojem. Ale neurazilo to a dá sa to vidieť. Možno aj opakovane. 65% P.S. Časť filmu sa natáčala na Islande. Na záberoch sa objavil vodopád Skógafoss a kaňon Fjaðrárgljúfur.

Dámský gambit (2020) (seriál)

Seriál som chcel pozrieť postupne, ale nakoniec som si ho dal takmer ako jednohubku. Skvelý seriál. Úplne som sa do neho zažral a som nadmieru spokojný. Keď je niečo skvelé, tak vlastne ani nie je o čom písať. 90%

Zdravá maškrta (2019) (pořad)

V momente ako sa pieklo v mikrovlnke, som to prepol. Navyše, neviem či by som mal odvahu dávať rozmarín a ananásový juice do jedného jedla. Dávam 1* za to, že sú aj podstatne horšie relácie o varení.

Kronikáři tacos (2019) (seriál)

Utrpenie to sledovať. Byť najedený nepomáha.