Černobyl - Please Remain Calm (2019) (epizoda)

"Potrebujeme, aby vodu odčerpali spod elektrárne traja ľudia a potrebujeme súhlas." "Súhlas k čomu?" "Súhlas, že môžeme zabiť troch ľudí." Nečakal som, že sa prvý diel dá prekonať a ono to ide. Seriál pľuje všetkým ostatným rovno do tváre za veľkých fanfár. Posledné minúty dielu boli skutočne strhujúce. To sa len tak nevidí. Hodnotenie 99% je plne zodpovedajúce. Dávam 100% a netrpezlivo čakám na tretí diel. Teraz to idem rozdychavať. P.S. Škoda, s haváriou vrtulníka a neexistujúcou bieloruskou fyzičkou to vážne pohnojili a silne sa tým odklonili od toho, čo sa v skutočnosti stalo. Čo už.

Černobyl - 1:23:45 (2019) (epizoda)

Pilot dávam jasných 5* bez ohľadu na to, že sa o problematiku zaujímam. Naštartovalo to vo veľmi vysokom tempe, uvidím ako ďalšie diely. Každopádne tento diel si pozriem minimálne ešte raz.

Ostrým nožem (2019)

Napodiv veľmi dobrá a komorná dráma. Človek by ale bol radšej, keby to bola fikcia. Lepšie 4*.

Ján a Martina (2019) (TV film)

Mám pocit, že "harabinovce" už dorazili aj na CSFD a dávajú odpad. Fakt niektorí ľudia ako by boli mimo realitu. Dokument zhrnul základné informácie, vyjadrenia kompetentných a rodiny. Uvidíme aké bude pokračovanie. Slovensko je na rázcestí. Vražda dvoch mladých ľudí bola niečo ako rozbuška. Cítim sa trošku vinný, že sme sa tomuto čo sa tu deje nepostavili skôr. Možno by bolo všetko inak. 4* #allforjan

Muzzikanti (2017)

V tomto prípade netuším čomu som dal 1*. Možno inak sympatickej Michaline. Pri štyroch pivách v sebe sa dá dopracovať k záverečným titulkám, ale je to fakt boj. Pozreté na návšteve, takže moc na výber nebolo.

Hvězdný prach (2007)

Po uležaní a druhom pozretí tomu proste musím napariť 5*.

Země: Území záhad (2014) (seriál) odpad!

Stačil mi jeden diel o hore Kailas a hneď som vedel ktorá bije. Znôška úplne vymyslených hlúpostí v zmysle, takto sa nám to hodí, takto to tam dáme. Jednoduchším alternatívcom to ale bude stačiť. Nakoľko je to dokument, fakty a doložiteľné informácie sú pre mňa veľmi dôležité, preto dávam 0%.

Miesto v dome (1976) (seriál)

Ach áno, tento seriál si vybavujem z detstva. Moja stará mama vždy hovorila keď sa niečo stalo: "vydržať". Tak presne odtiaľto to mala. Príjemné spomienky...