divak84

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29
    • 26.1.2019  19:18

zatím veká nuda

• 10.12.2017  15:11

Sandberg přestože je to zatím jeho nejslabší horor (ale musel pracovat s tím, co zdědil), je pořád momentálně nejlepší hororový tvůrce západního světa. slušný hororo pro nováčky, fantastický horor pro posery, neurazí fanoušky právě Sandberga a jeho filmů..

• 13.5.2017  18:58
    Jedna noc (TV seriál) (2016)

výborné až na ten konec. chtělo to hmatatelnější rozuzlení, lepší zakončení.. Turturro fantastický.

• 16.4.2017  10:00

klišovitý bordel s dementními nebo nesympatickými postavami (vlastně nevím komu by z povahového hlediska šlo fandit. klišovitý SAS hrdina, křehoučká fotografka která vezme 50.cal do ruky a rázem se ji v obličeji ukžou rambo rysy, samuel fanatik a dvojka z S.O.C. obyč. dokonce i Kong dostal debilní představovačku navíc přiliš brzo. Jediná věc, která je zde lepší než v Godzille, je CGI zpracování finálového souboje. jinak tady není nic. obsahově častokrat nuda, kecy, rádoby vtipy (John C Reilly a jeho kmen... vtipne ? ne..)

• 16.4.2017  09:56

tak ono.. na co jineho než na další stupen rychlosti Adkinsových otoček, se tady má člově těšit že jo..fantastické souboje, na nic jineho tato serie necílí. takže hodnotím jen fight scény.

• 16.4.2017  09:51
    Život (2017)

nerozumíte survival hororům ve vesmíru.. opět zdejší pletené svetry a zhulené vodárny bydlící u maminky a ti z vás čekající na jakekoliv listky zadarmo, protože v životě nic neumíte (jen studovat výšku) promluvili :) . ano má to svoje chyby , ale je to fantastický scifi horror s perfektním prostředním dějem i koncem.

• 16.4.2017  09:47
    John Wick 2 (2017)

detailnější nebo hlubší neznamená lepší.. těšil jsem se na fantasický follow up ale řekl bych, že kvalitativně je to na stejné úrovni a naopak s některými odbočkami (fishbourne) ne moc zajímavými. Úvod je perfektní a ukazuje něco, co bysme do světa obklopujícího Wicka neřekli. pořad však na hony daleko jiným podobně laděným akčnárnám i díky sympatickým záporákům. Konec respektive finální scéna byla v mém gustu, ale kamera měla být detailněji na Wicka a jeho zenpokojivý obličej namísto použitého velkého záběru z výšky.

• 16.4.2017  09:44
    Zakladatel (2016)

těšil jsem se, ale podobně jako jine autobioografické filmečky, i tohle postrádá drive, zajímavější podání. jen pro opravdové fjnšmekry, kteří v nudě vidí něco víc.. Micheal Keaton bezchybný.

• 20.3.2017  20:26

po dlooooouhé době kvalitní upřímný čistý český filmeček který si na nic nehraje a prostě se jen snaží navodit domací atmosféru na páteční večer.

• 20.3.2017  18:15

perfectly simple, simply perfect.. vy sluničkáři z kavárny a zhulenci v pleteném svetru podemnou tomu prostě nerozumíte .. :)

• 16.3.2017  21:28

no to víš že jo.. csfd opět prokazuje svou retardovanost... zatímco peter berg se z relativně slibného filmaře stal loutkou amerického režimu a totálního nacionalistu.tohoto vygumovaného člověka nemůže nikdo brát vážně po Lone Survivorovi, a deepwater horizon. herecký dream team který našponuje budget do astronomických výšin není problém, tyhle filmy platí amerika a ráda... srat čínu, teroristy i putina.. to ano.. ale americký patroitismus v podání berga je srovnatelně na blití.

• 9.3.2017  18:37

protože proč ne

• 2.2.2017  21:03

Ono se to fakt tváří dramaticky ale po 25 minutách jsem to vzdal.. Jenom proto, že tam hraje Casey neznamená, že to je takový trhák.. Rodinné drama na míle daleko od téhle unuděné blbosti jsou třeba Bratři nebo Warrior ..

• 22.1.2017  12:28

a ted si představ, kdyby tenhl film režíroval Peter Berg ... k filmu - celkem solidní podívaná.. nečekejte hloubku ostatních postav (kromě jedné), vubec nečekejte sondu do japonských zákopů.. Vcelku jednoduchý film, který se zaměřuje na kontrast mezi Garfieldovým přecukrovaným vzhledem a hrůzou války, která se ho jako medika týká. Překvapilo mě že Gibson se držel s efekty docela na uzdě.

• 21.1.2017  09:45

na filmu je koukatelných možná pár scen. goldblum v africe , přilet královny na Zemi, zaparkování královny na Zemi. od toho okamžiku je film neskutenče hovno.

• 25.12.2016  01:18

nejstrašidelnější na tomto "filmu" je to, že zhovadilost v rámci scenaristiky dostává v hollywoodu tolik místa.

• 20.12.2016  21:27
    The Man in the High Castle (TV seriál) (2015)

sterilní , nudné, bez dynamiky. přepolitizované, častokrát nic neřešící a neříkající scény, které se tvaří rádoby dramaticky.. WWII a její alternativy zbožnuju ale tohle nennabízí nic, na co by se divák při seriálech těšil.. je to slabá debilita, která je zajímavá pouze na obrázcích, které lákají seriál shlédnout..

• 10.12.2016  21:45
    Spectral (2016)

netflix by měl zůstat u formátu "netflix and chill" a nezkoušet nějaký "bullshit and chill" ..

• 7.12.2016  19:04

sequel s hodně nevybalancovaným obsahem.. mínusy jsou jasné - záporak k smíchu (sarsgaard opravdu dementní obsazení, final fight mezi oběma indiány měl trvat tak čtyřnásobně dýl (když už se teda film snažil tvaři efektně a drsně), představovačky mizerné - jakobdy zničehonic.. každý protagonista z roku 1960 měl svuj medaiolnek velmi dobrý, at už vuzualně nebo slovně.. tady nicmoc dokonce ani denzelův úvod. plusy taky jasné - efekty, střílečka v Rose Creek , grand finále a musím uznat že velmi překvapivý kill count. takže dávám průměr. Jo a taky nevám proč Onofrio mluvil jako vykastrovaný.

• 22.11.2016  11:28
    Příchozí (2016)

nejlepší film, režie, scenař, kamera a to minimálně.. Nejlepší scifi sveho druhu EVER ... a vůbec nejlepší film napříč všemi žánry, poněvadž tenhle kousek odvedl svou práci k dokonalosti, pobavil, donutil se zamyslet, vytvořil celou škálu emocí.. to nedokáže 99% dnešních skvělých filmů napříč ruznými žánry... Villneuve se tímto zařadil mezi TOP velikány filmu, bez debat.. chytré, emotivní, pomalé, komorní a přesto obrovské.. jednoznačně film roku.

• 22.11.2016  11:24
    Snowden (2016)

film vyrazným způsobem sráží debilní obsazení debilní "herečky" z ještě debilnější insurgent trilogie. Výkon Josepha parádní, na hlasovém herectví opravdu zapracoval. Film však nenabídne nijak zajímavou režii ani dynamiku v porovnání s tím , co už známe z dokumentů apod. Není to tak bombastický film jaký jsem čekal, že obrovitánský kritik USA Stone předvede.. btw Zachary Quinto zasluhuje oopravdový obdiv v tom, že je mu jedno zda je na palce hodinu nebo 4 minuty - vždy ukáže skvělý výkon.. ten herec zasluhuje nějakou pořádnou dramatickou roli.

• 22.11.2016  11:22

ale jo, skvělý film, typická Eastwoodovka. Starnoucí Hanks představil celkem dost silný emotivní (vnitřně) výkon.. Eastwood opět staví do popředí člověka a vše kolem něho a naopak ukazuje prostředníček systému, technologiím (trenažer/simulace) a byrokracii..

• 8.10.2016  10:15

děsný průser ... o čem vlastně je celý děj ? DC se posralo zase o hajzl níž a jediné co je může zachranit je Affleck a jeho solo batman..

• 4.10.2016  22:16

díky za Sandberga.. tento talentovaný švedský boreček ukazuje jak se správný horor dělá.. není divu že James Wan si ho bere pod svá křídla a jsem staršně rád že Annabelle dostal na starost on.. Sequel bude snad plnohodnotný horor a ne jako ta předchozí směšná sračka. Davide, věřím ti ! každopádně lights out příjemné překvapení, skvělé a originální lekačky, hustá atmosféra, parádní film. Nemam rad slovo filmová jednohubka, ale tady to není myšleno nijak degradujícně, ovšem film je dost straightforward, takže nuda ani hluchá místa nehrozí. Parádní horor.

• 30.9.2016  13:13

pro neutrálního fandu je nejvtipnější zřejmě Karl Urban + Zachary Quinto.. Idris Elba v tom filmu vubec nemusel být, Sofia Boutella jako badass, nijak over the top, nijak klišovitá postava naprosto skvělá... žeru ji :) ale příběh je takový zase spíš dobrodružný, klišovitý, lidské hodnoty, bla bla.. Beastie Boys scena ok ... 65/100 . nic co bych musel vidět znova... nejsem ani fanda star wars ale force awakens je ultimátní zabava pro všechny a neotřelá ikdyž tež klišovitá a s hloupostma, ale pořad větší zábava než star trek, imho.

• 30.9.2016  13:02

je to dost v pohodě, i fanda trošku více kreativnějšího vtipu se zde pobaví., Kevin Hart, ač nejsem jeho extra fanoušek, neposloucham jeho stand up projekty, je tady 100/100..

• 11.9.2016  20:12
    Angry Birds ve filmu (2016)

neuvěřitelně nudná a nekompetentní záležitost... kdo tvrdí, že se v tomhle animáku něco děje aspon do příjezdu prasátek, tak má neuvěřitelně flegmatický a povolný vztah k filmům :))

• 28.8.2016  19:25

strašně mě sere jak mluví k divákům, jak přešlapujou... připomíná mi to boy bands z 90s ... Lizzy Caplan fajn.. ostatní jenom dementní digitalní orgie bez jakehokoliv smyslu pro realitu - viz tak absurdní debilita ve vyzkumném centru s kartou a jejím schováváním ... to se samozřejmě líbí jen 16letým.. finále kopírka z finále A-Team ... takže celý film abych to shrnul otravná ale místy vtipná zaležitost s věčně otravným Eisenbergem, který má perfektní sklon točit jen absilutně nesympatické a emptatické postavy ..

• 28.8.2016  11:37

Kdo dává pod 4*, nerozumí hororům a kvalitě v tomto žánru ...

• 25.8.2016  13:27

tolik problémů kvůli takovým zrudam jako Blake Lively či Kristen Stewart ... LOL

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29