Constantine (2005)

ne tehdejší dobu doslova vizuální orgie na každém kroku. parádní příběh dobra v boji se zlem. Constantine jako antihero v jedné ze svých legendárních rolí. film má všechno co temné fantasy mít má.. ve svém žánru jeden z nejlepších filmů moderní doby.

Iron Sky (2012)

no tak 5* si tenhle snímeček rozhodně nezaslouží, nevím co blázníte... vtipný a záživný úvod vystřídala až moc hustá omáčka, patlalo se na všecky strany... humor střídal špatný humor a vše obcházela babička nuda.... tato komedie měla zustat komedií a nehrát si na filosofování. pár odkazů supr - čelisti, pád třetí říše, některé scény povedené, satira na USA samozřejmě trefná, ale pořád převažovala neslaná pachuť... z jednoduchého nápadu (který šel cítit ztrailerů) se vyklubala zbytečně zamotaná evropská práce...

Husk (2011)

čekal jsem další absolutní frašku, ale naštěstí to nebylo tak zlé. sice tento horor moc nestraší (lekací prvky nejsou hororového rázu) a herecké výkony a nevýkony netrhají oči (až na Natálku, jejichž výkřiky jsou dětinsky otravné). Potenciál tam byl, zustal nevyužit, ale viděl jsem obrovskou hromadu daleko horších hororů se známějšími herci... pro absolutně nenaročného diváka s touhou a odhodláním lekat se všeho je to jasná volba na nudný večer (noc)..

Ninja (2009)

příjemné béčko s mistrem této kategorie Scottem Adkinsem. chudší příbuzný snímku Ninja Assassin. zážitek sice kazí jak scénář (ikdyž ten u efektního bečka prostě nebrat vážně) a mě osobně také mika hijji, která je naprosto k nesnesení, jak herecky tak vizuálně. její bojové umění je sice fajn ale její nožky o šířce zápěstí pubertáka, kterak odráží 100kg chlapa v metru je více než k smíchu. oba dva hlavní protagonisté však zasluhují pochvalu.

Coriolanus (2011)

shakespearovský příběh, mluva i postavy zasazené do moderního světa samopalů a nožů. věděl jsem do čeho jdu ale bohužel mě to nebralo tolik jak jsem doufal, že bude. fiennes samozřejěm brilantní práce jak před kamerou tak za ní. vím, že to má svou kvalitu pro nadšence anglického spisovatele, ale ja to docenit neumím. uvodní valečná akce fajn, ty hecovní monology byly příjemně kontrastní, když si vezmeme že takhle se mluvilo kdesi ve "středověku", když tam lítal mel gibson s modroým ksichtem. divadelní představení i rozhovory jsou však velmi těžko stravitelne pro komerčního diváka a to nemluvím o těch v pubertálním věku. abych to shrnul, perfektní práce pouze pro určitou část publika.

Tahle země není pro starý (2007)

skvělý film, s (možná pro mnohé nudným) tempem. smrtící trojuhelník který putuje do svého neodvratitelného konce takovým nemilosrdným stylem, až z toho mě osobně šel mráz. Bardem perfektní, takový tichý a elegantní zabiják, kyslíková bomba = setsakramentsky vražednej prostředek :))) bohužel naopak závěr moc nekvituju. přesně tyhle "lyrické" konce moc nemusím a doufal jsem v nějaké víc konfrontační finále. avšak film je to zajímavý.

Zkrat (2011)

proboha já vubec nechápu co ten Steve dělal. tak skvělý režisér a přitom je Haywire naprosto nekoukatelná záležitost. otravné hudební linky, prakticky vubec nehrající hl.hrdinka (+některé fight scena zejmena ke konci na plaži byla otřesná) a all star sestava z poloviny naprosto nebavící (douglas, tatum). hodně těžký film na dokoukání, nepřehledné story, hodně hluchých míst a relativně málo akce. čekal jsem bourna bez penisu a dostal jsem film bez koulí.

Síla pomsty (1986)

Asi nejlepší film, ve kterém kdy Dudikoff hrál. Samozřejmě se jedná o další béčkařinu, ale alespon prostředí, kostýmy (bílá maska+meče=nádhera),hudba i finální fight v lese jsou (na poměry B filmů) velmi dobré. Jde sice o otázku vkusu, ale mě tenhle film vždy bavil. Dudikoff se sice mlátit nikdy moc neuměl (ovládá brazilské ju-jitsu, ale to je zřejmě nějaká lechtací metoda) ale mám jej rád, je to sympaták, proto u jeho kariéry musím dát aspon jednou 5*. Kdo film nevidě, jistě doporučím jako jeden z nejlepších B filmů 80. a 90. let

Au Pair aneb Slečna na hlídání (1999) (TV film) odpad!

zrovna tento paskvil musím poslouchat a jenom podle audiostránky zjištuji že se jedná o sra*ku nejcukrovějšího kalibru...

Muž na hraně (2012)

škoda.... takové obsazení a taková sračka s průjmovým koncem