Tak toto teda bola ale poriadna [doplň predponu (dobrovoľná voľba)]pičo[doplň príponu]! Počas celej projekcie si moje ústa neoddýchli na tak [doplň patričné adjektívum] fóroch. Naj[doplň emóciu]šia scéna vystriedala ešte [tá istá emócia]šiu. Mne tak nezostávalo nič iné, než stopnúť film a poriadne sa [doplň fyzický prejav], vydýchať a s malou dušickou, či to zvládnem dokukať, pustiť znovu. Poviem vám teda, dalo mi poriadne zabrať dopozerať túto [doplň predponu (dobrovoľná voľba)]pičo[doplň príponu], aby to na mne nezanechalo trvalejšie následky na [doplň vnútorný orgán]. Hviezda [urči smer] za vypracované sexi vlniace sa telo [doplň typ citového vzťahu] barbienho Kena.

Comprar, tirar, comprar (2010)

Starý dobrý komunizmus! Technika balšaja, ale vydržala pád zo 6-teho poschodia a funguje doteraz. Nové šmejdy idú do sračiek dva dni po skončení záruky. Tri krát hurá konzumu!

Raz, dva, tři (1961)

Ako i slepý vie, že sa mi nejaká komédia fakt páči? Do priestoru sú vrhnuté hektolitre nasálnych a orálnych zozelenených hlienov, ktoré sa veľmi často zachytávajú na sklenenej obrazovke, a teda sú sprevádzané im typickým čľapotom. Obligátny mokrý krúžok na slipoch začína kopírovať ich strih a vzduchom sa šíri nezameniteľný čpavkový odér. Permanentným hihňaním sa rozvibrovalo celé moje sexi rôsolovité telo a počuť len plieskanie môjho pekáču buchiet, ktorý mnohí neprajníci nazývajú špeky. Navyše tento môj projekciou vyvolaný orgazmus bol doprevádzaný častým či dokonca permanentným zavzdušňovaním, keďže vydarených fórov tu bol plný kapitalizmus.

The Maker (2011)

Čo je zmyslom života? Vypúšťať svoje potomstvo do sveta, nech je akokoľvek škaredé či degenerované. Konečne chápem motiváciu rímanov vrhať uslintaných špinavcov ako hlodavce.

Derren Brown - Mesiáš (2005) (pořad)

Derren sa vybral "oblbovat" jenkýjov. Doma si nemôže dovoliť odhalenie podmáznutia figurantov. "Takže ja dupnem, ty padneš a počas toho krič aleluja!" Čo sme ale videli? Partiu "odborníkov" na konskú erekciu, špecialistov na motanie alobalovych heliem a podobné nuly, ktoré híkajú nad tým, keď im rovnaký šarlatán podpaľuje rybník. TaKže, ja pOviem nejaKé slOvo či veTu, a ty nakresli prvú vec, čo ťa napadne.

Bible proti Darwinovi (2005) (TV film)

Boch tú Ameriku jednoducho miluje, keď sektárom rastú zisky z kníh oslavujúcich ako strašne sa namakal na tom, aby mohli klátiť juvenilné ratolesti svojich oviec. A prečo vôbec nejaké vygumované ovce existujú? PíÁr! Degenerátovi, ktorý strávil život s rukou v rozkroku napchávajúc sa burgermi a čumendom na Jackass, je jednoduchšie stráviteľný fakt, že Zem má len o niečo viac než jeho babka - cca 6000 járov. Že boch rozhádzal hrudy zeminy do vody, lebo takto to je dokonalé. Šak ste videli ten kúl dokument s názvom Jurský park, kde Tí-drak žral ľudí, tak načo kopať hlbšie či sa vôbec zamýšlať? Mňa to všetko presvedčilo a hneď ráno bežím na omšu. Budem prcať ten ich chleba, kým sa z neho kreacionisticky nevyvinie Ježiš s kolmým pacom voči ostatným prstom. Nejeden australopitekus by zaplakal, keby zistil, že sa zbytočne vyhýba šablozubcom, keďže jeho budúca (de)generácia aj tak nedocení jeho zásluhy.

Mapy velkých objevitelů (2009)

Netušil som, že tá škaredá škuľavá nepríjemná a obstarožná dejepisárka mi bude znepríjemňovať život i svetelné roky (s fyzikárkou som v podvedomí vyrovnaný) po škole tým, že som mal v rámci mojich znalostí naspojlerovaný celý dokument. Kolumbus, Magalienš, Kúk a daľší im podobní bukanieri v hrejivej spoločnosti negramotných, ale o to viac verných morských vlkov. Je to holt údel nás s IQ 23 a schopnosťou pamätať si pikošky z reálneho sveta. Teší ma však fakt, že svetom sa pohybujú i fejsbukom vypatlaní jedinci, ktorí cez dejepis masturbujú nad súčasnými pikoškami z "reálneho" sveta, a to novými topánkami svojho 459 kúlovne olajnovaného kámoša. Takže, ak sa nejaký juvenilný degenerát náhodne dostane k tomuto dokumentu, je dosť možné, že začne orgazmický híkať nad tým, že nie Bill Gates, ale nejaký Kryštof objavil tu supiš Ameriku.

Vítejte u polygamistů (2013) (seriál)

Ktorý chlap kedy nezatúžil po tom, aby mal okolo seba peknú svorku žien? V +/- dvadsiatich na to, aby na striedačku či v tandeme rozťahovali nohy. Okolo 50-tky sa obraz polygamie mení na jednu kuchárku, druhú práčku a tretia je schovaná za tridsiatimi metrami naštiepaného dreva. No, a ovisnutý dôchodca to má s predstavou tak, že jedna je už dávno zapojená do procesu fotosyntézy, druhá mu predžúva chlieb s Májkou a tretia vedie dlhé dialógy s hordou vnúčat od ním nafrcaných detí. Jedno však majú všetky generácie penisom obdarených spoločné. Všetky ženy v ich polygamných predstavách sú násťročné štíhle kozaté blondíny v sestričkovských úboroch, uniformách francúzskych upratovačiek s prachovkou, či iných sexi pornooblečkoch bez ohľadu na to, ako dlho majú natočený svoj taxameter. Realita je však niekde úplne inde. A NešnlGeografik nám ju pekne vmietol do ksichtov. Ak chcete byť polygamista, musíte sa uspokojiť so škaredými neistými a vymetenými sektárkami, ktoré zoberú ktoréhokoľvek vymetenca schváleného radou starších. Hlavné je vydať / oženiť sa za každú cenu, frcať harantov ako na bežiacom páse v počtoch blízkych hlodavcom a hlásať svoje sektovyznanie do sveta. Díky Nešnl, rozdupal si mi ďalšiu predstavu, ktorá mi v pravidelných intervaloch nosila mokré sny.

Godzilla (1998) odpad!

No tak Roland, priznaj sa! V ktorej opičiarni si prekurvil vsetky šušne, čo ti na film dali sponzori? Či mi nebodaj chceš tvrdiť, že toto echtové Superb-éčko má tak vyrovnanú spotrebu, že žerie melón na minútu? Však chlapci z Asylumu by rovnakú kvalitu vyprodukovali za usrstené peniaze na obedy tvojich obtĺstlych harantov a zvýšilo by im i na ďalších päť pokračovaní! A čo si vlastne ukázal ty? Pochodujúcu, plaziacu sa, ale hlavne prerastenú, oheň chŕliacu monsterku s tikajúcimi biologickými hodinami, retardovanú armádu frcajúcu muníciu ako svoju genetickú informáciu na opuštáku a štyroch roztrasených, ale nezničiteľných panáčikov s umelými ksichtami. K dokonalosti chýbal už len Paul Logan alebo na "hřbete" Godzily cválajúci Čak Noris. Fakt kúl béprča, ak ako pokus o serióznosť, tak len s nejakým tým promile a čerstvo po masturbácii.

Pevnost na soudný den (2013) (pořad)

Koment pre uvedomelé ovce s tým najmorálnejšim videním sveta, podobne zdegenerované ako protagonisti: Po tom, ako došla posledná konzerva Májky, i vybehlo z najväčšej latríny, aká bola kedy postavená, milión Lótových vygumovaných juvenilných ozbrojencov zaľudňovať svet. Na počudovanie nájomníkov nie sú padacie dvere vôbec osrané, takže žiadne nájazdy a obliehanie kástlu pre balíčky Wifonou sa nekonali. I kozaté dcéry zrazu pochopili, že nie to boch oslovil ich otca, ale sám diabol viedol jeho výpady panvou upostred lesa, kde kričať bolo márne. Vysvetlenie pre ignorantov, ktorým schyzofrenické hlasy "nepolíbili" v miništranskom veku análny zvierač: Gen19,30-38 (bulvárny výber)... "Poď, opojíme nášho otca vínom a ľahneme si k nemu, aby sme zachovali od nášho otca potomstvo."...Takto počali obe Lótove dcéry zo svojho otca ... a mne neostáva dodať nič iné len bohu vďaka!