Srdečný pozdrav ze zeměkoule (1982)

Výborný vtipný film (a to i přes to, že v něm hrají samí víceméně nevtipní herci - Lasica, Satinský, Sobota, Menzel, Konvalinková - na jejich pokusy o humor se většinou nedá dívat, ale tady je to nějak dobře namixované a všechno tu funguje).

Vejška (2014)

Já jako starý vorlofil jsem byl poněkud zklamán, protože pravdy, co se tu zobrazují, jsou dost otřepané, nijak nové, na Vorla až banální. Oceňuji na něm a vždy jsem oceňoval angažovanost, touhu sdělit nějaký postoj (většinou mně blízký). Ale tady se celkové to posleství redukuje jen na "jsme děti prázdnoty", což je sice hezké, ale stačí to možná na rapovej track, ale už tolik ne na celovečerní film.

Mise (1986)

Na koho že jsme to ve finále týhle manipulačky měli bejt nasraný? Na Španěly? Na Portugalce? Nebo na Novej světovej řád?

Babovřesky 2 (2014)

Je jasný, že vstupenkou do mužských rolí ve filmech pana režiséra Trošky je řádně nalubrikovaná prdel. Buzeranti a kryptobuzeranti mají v Babovřeskách rej. Zpočátku je alespoň nějaké tempo, avšak náznak zápletky se velmi rychle vytratí jako pára nad hrncem a co zůstane, je už jen čistá rezignace a beznaděj.

Kam nikdo nesmí (1979)

Je pravda, že na to musí být nálada. Nesmí k tomu nikdo třískat kastrólama nebo se honit po pokoji. A taky musí mít člověk trochu splín. Pak se na to dá úspěšně koukat.

Hra bez pravidel (1967)

Výborný střih, i když lehce kolísavé tempo. Mohu doporučit.

Fantom Morrisvillu (1966)

Humournost scénáře je do značné míry postavena na tom, že někdo se k někomu připlíží a udeří ho zezadu tupým předmětem do hlavy. Krom toho je tam ale pár podařených fórů, které u nás vzbudily dokonce hlasité výbuchy smíchu. Vzhledem k tomu, že si uvědomuji, jak je nesnadné natočit vtipnou komedii, uvažoval jsem o čtyřech hvězdičkách, ale pak jsem si vzpomněl na Matušku a jeho odporné krákání ve filmu, a moje nadšení ochladlo.

...ani smrt nebere (1996)

Smíchali ingredience Kurvahošigutntág, ale nějak blbě protřepali, a tím pádem výsledek je nepoživatelný.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Zrovna nedávno jsem byl kupovat boty a tam tohle běželo a já zapomněl na celej svět i na boty a seděl tam a čuměl jako malej jarda.

Bídníci (2012) odpad!

Chtěl bych vidět člověka, který zvládl se tou odpornou žumpou pacitů a sebelítosti prokousat od začátku až do konce. Je to opravdu bída, tenhle film. Podle mě je to ve skutečnosti parodie a další zlomyslný anglický naschvál francouzům. Asi nejvíc mě sral Eddie Redmayne, což je takový prototyp homo-euro-cyklo-buzno-aktivisty s hubou na fajčení kokotov.