• Thriller

The Whispers (2015) (seriál)

PROČ TADY, VY DEBILOVÉ, PÍŠETE O MIMOZEMŠŤANECH, O UFO APOD.?!! PROČ JE TO, KURVA, V TAGU A DOKONCE I U OBSAHU K FILMU?? NIKDE NA IMDB SE NIC TAKOVÉHO NEPÍŠE, A DO PŮLKY SERIÁLU SE ŽÁDNÁ MIMOZEMSKÁ INVAZE VŮBEC NEŘEŠÍ!! TAKOVÉ SPEKULACE TADY NEMAJÍ CO DĚLAT!! CHCI SI SERIÁL UŽÍT BEZ TOHO, ABY MI NĚKDO NĚCO PODSOUVAL!! PROČ MUSÍ BÝT ČSFD PLNÁ TOTÁLNĚ VYJEBANÝCH NEMYSLÍCÍCH HOVAD?? ABY VÁM MOUCHY NASRALY DO JÍDLA, DEMENTI!!

Hříšnice (2017) (seriál)

1. série: Byl by to naprosto excelentní počin, nebýt těch brutálních děr ve scénáři, kterými nás autoři zcela zbytečně tahají za nos. https://filmschoolrejects.com/the-sinner-finale-review/ 2. série: Opět velice slibný začátek, avšak v půlce děj zahučí do těžké vztahové nudy s přemírou flashbacků a mysteriozní vaty. Postupem času se celá série stává téměř nekoukatelnou a její konec byl pro mne opravdu vysvobozením. Ani necítím zklamání, spíše jsem znechucen. 3. série: O poznání tajemnější než dvojka, ovšem postupem času se vám nepochopitelný sentiment kolem ústředního psychopata naprosto znechutí, a pak už jen opět vyhlížíte finále, ve kterém zase (jako u dvojky) půjde o hovno.

Cold Skin (2017)

Je to s podivem, ale já to dokoukal. Ačkoliv námět za zpracování snad ani nestál, prostředí a atmosféra vás dokáží vtáhnout do děje. Ten se vyvíjí napínavě, avšak v úplném závěru už zcela předvídatelně. 58%

Numb (2015)

Slibný námět, slibný začátek, avšak laciné zpracování a scénář s kupou hovadin (slaňování, záhrab, omrzlina, otrávený alkohol), které by neprošly ani u divadelní hry, celý snímek téměř pohřbili. Od půlky už je nezbytné film přetáčet.

Prezidentský duel – finále (2018) (pořad)

Drahošova topornost, ošívání a občas až neurvalost s potřebou se neustále vyhraňovat. To byly jediné rušivé momenty jinak poklidné, uvolněné a věcné debaty. Ta sice nemělá tak hustou atmosféru jako estráda na Primě, za to však velice příjemnou Světlanu Witowskou jakožto vítězku celého večera.

Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)

Tři billboardy za Ebbingem v Missouri (ano, takhle by mi to znělo lépe, a přitom to stačilo jenom přeložit) je opravdu hodně výživný a, když to přeženu, až epický film (vždyť v závěru jsem si na nějakého Harrelsona ani nevzpomněl), a z toho, co jsem viděl, zatím ten nejlepší od McDonagha. Ano, McDonaghova obligátní snaha být originální a jiný, je zde cítit již od samotného názvu, ale není ani zdaleka tak ubíjející jako u Sedmi psychopatů. Dialogy s nádechem až tarantinovské uštěpačnosti občas zašustí papírem, ale jsou fakt nápadité a vtipné. Někdy divák v obavách až trne, jaká krutost se stane v další scéně (uf, já normálně čekal, že se bude kašlat krev i na děcka nebo manželku). To není moc příjemné, avšak udržuje to mírné napětí a nakonec to McDonagh dokázal vybalancovat, vyhnout se nějaké fakt trapné scéně a zachovat si střídmost a cit. Závěr sice jakoby ztrácí dech, ale s mírným odstupem jsem v něm našel to kouzlo. ⭐️⭐️⭐️⭐️

Svět podle Daliborka (2017)

Kde tu drzost vůbec vzal, že sám sebe ošukal? je vskutku signifikantním popěvkem Daliborka, jehož autor zde ve sto minutách prakticky znásilňuje sám sebe. Můj první a nejspíš i poslední film od tvůrčí trosky Víta Klusáka, který je co do ambicí a talentu až nápadně podobný hlavnímu protagonistovi tohohle plytkého díla. Největším slabochem je navíc ten, který si vybral tu nejslabší oběť. A tudíž to nejsou (pouze) postavy, kdo nám o sobě sděluje to podstatné, nýbrž a právě je to režisér spolu s autory scénáře, jejichž osobní stíny zde dominují a ničí tak u postav vše lidské a autentické. Tohleto je banální a jednoduchý svět ani ne tak podle přehrávajícího Daliborka, jako podle Klusáka. Navíc nejde o snímek dokumentární, jak je chybně prezentováno, je to jen špatný film, který chtěl původně sloužit kdovíkomu a sdělovat kdovíco. ⭐️

Blok 99 (2017)

Park Chan-wook meets Lucio Fulci. Absolutně nehratelný akční level, vedle kterého je takový Kill Bill jen hadrem na podlahu.

Thelma (2017)

Sexy as fuck! ⭐️⭐️⭐️⭐️

Mrazivá tajemství (2016) (pořad) odpad!

Ty vole, co je tohle zase za debilní sračku?? Lidi jsou už dnes úplně retardovaní, 77%?????? Tohle je naprosté dno, běžte si nafackovat, idioti!