Špionáž (2013)

Samozřejmě jde v tomhle filmu hlavně o Oldmana a Forda a zbytek herců včetně Hemeroidswortha je tam většinou nudnej a nezajímavej. Zápletka zajímavá ale čekal jsem od toho trochu víc.

Ten, kdo stojí v koutě (2012) odpad!

Čurákovina pro hipstery plná rádoby alternativních teenagerů co se považujou za huební znalce a neznaj Bowieho. Film na spláchnutí do hajzlu.

Poslední dům nalevo (2009)

Remake exploitation klasiky 70. let kterej se překvapivě dost povedl. Nedrží se to tolik zpět, krve je dost a znásilnění je natočený dostatečně syrově. Za mě jeden z nejlepších hororů po roce 2000.

Clownhouse (1989)

Pohodovej klauní horor kterej trpí hlavně tim že hlavní postavy jsou tři děti takže se film zrovna nehrne do krve a vražd, což si na druhou stranu zase vynahrazuje napětím. Představa že z blázince utečou tři magoři a převlíknou se za klauny je celkem reálná takže u filmu vážně docela mrazí. Pobaví taky Sam Rockwell jako ještě mladej zobák. Celkově jsem se bavil a nejhorší tak pro mě na filmu byl výkon nejmladšího z bráchů kterýmu to ale nemůžu mít za zlý když se ho režisér během natáčení pokusil vojet, a taky tři prdele hrubek v titulkách, za což naopak může debilní negramotnej titulkář.

Dark House (2014)

Ufff tak to byla síla. V tomhle filmu máme vše co už známe z asi miliardy ostatních hororů - otravná těhotná přítelkyně s krycím názvem KLASICKÁ PŘÍTĚŽ PRO HLAVNÍ HRDINY, píchání s úplně cizím člověkem v lese i když někde kolem pobíhá banda magorů se sekerama, rádoby důvody proč zůstat v opuštěným baráku a nepokusit se utéct, zlej démon co telefonuje s lidma ventilací, hlavní hrdina se zvláštním nadáním vyspoilerovat někomu jak umře a to vše zabalený do extra porce kecání o hovně. Ale musí se zase uznat že od amatéřiny to má fakt daleko, každopádně od toho pedofilního režiséra bych čekal trochu víc. Snad příště, je čas na Jeepers Creepers 3.

2012 (2009)

Po zkouknutí letošního San Andreas zvedám hodnocení o jednu hvězdu neboť mi přijde že bych tomuhle filmu jinak křivdil :))

Oldboy (2013)

Originál teprve plánuju dát a tak to nebudu srovnávat každopádně po delší době konečně film co jsem si užil. Jako americkej film je to velice slušný, Josh Brokolice se tam hodí a závěr fakt překvapil. Škoda jen toho že jako záporáka obsadili zase toho teplouše jehož hlas zkazí naprosto každej film. Ale jinak jsem spokojenej, kladivová scéna parádní a hádám že v originále to bude ještě lepší. Pár krvavejch scén taky potěšilo. Do pěti hvězd kus chybí ale neva.

Vlak do pekel (2008)

Další variace na evropský humusáky aneb parta debilních amíků v čele s velehnusnou hlavní hrdinkou vs. stádo košickejch průvodčích z Ruska. Co se týče děje je to samozřejmě kravinka a postavy se chovaj jako hlupáci ale gore je na slušný úrovni a neurazí. Králem hororů na kolejích ovšem zůstává Midnight Meat Train.

Příčesky (2007) odpad!

Těšil jsem se aspoň trochu na bubáčka a dostal jsem podprůměrnej horor o zlobivejch vlasech a armádě příčesků. To znělo originálně a nalákaly mě cukrátka ve formě obrázků ale zase jsem se nechal nachytat a ted jsem uraženej. Co mě zamrzelo nejvíc bylo to že celej film se většinu času tváří jako taková ta klasická ujetá japonská rádoby komedie a vtípky zde to bylo fakt něco. Korunu tomu nasadil vlasofilní zloděj mrtvol z márnice kterej tam je jak pěst na oko. Zahraný hrozně, japka většinou v hororech umí hrát dobře ale tady to nezvládal nikdo ať už hlavní hrdinka alias BLBÁ KADEŘNICE nebo to malý dítě alias KDY UŽ KURVA PŘESTANE ŘVÁT. Chtěl jsem dát z milosti jednu hvězdu ale jelikož jsem nasranej tak plácnu rovnou odpad neboť tenhle film je doslova přitaženej za paruku jak kráva.