Old Boy (2003)

Tak pokud někdo odhadnul pointu už na začátku tak nechápu co bylo tak překvapivý na americkým remaku. Tohle se mi líbilo o chlup víc hlavně kvůli tomu že je to míň americký a víc zaměřený na tradiční asijskou filmařinu. K tomu naprosto parádní hudba a konec měl hezkej dozvuk.

Tuxedo (2002)

Otravná Jenny asi největší chyba filmu každopádně scéna s Jamesem Brownem mě rozesměje vždycky.

Zvrácená sestrička (2013) odpad!

Ježiš to byla zase sračka. Vypnuto asi po 40 minutách protože to se fakt nedalo. HROZNĚ zahraná titulní postava který sekunduje hromada céčkovejch lidí. Strašný efekty jako bonus. O hororu nemůže bejt řeč. A že se tady každej druhej člověk poslintá z toho že se tam sem tam někdo svlíkne no týýýýýjo každopádně lepší herectví bych našel i v tom pornu.

47 róninů (2013)

Ale jo šlo to. S japonskou ctí to má hodně málo společnýho, v tomhle ohledu bych radši šel do jakýhokoliv samurajskýho anime. Občas taky zamrzí špatně vybraný prostředí, hlavně lesy, protože je pak vidět že pobíhaj kdesi v USA a kazí to dojem. Kostýmy se povedly a zbytek filmu už vypadá hodně dobře. Dost tomu chybí krev což se projevuje v klíčovejch scénách jako seppuku (při vyhřeznutí střev a následnýmu useknutí hlavy bych aspoň kapičku krve čekal). Tři hvězdy zasloužený. A Keanu Reeves nehraje hlavní roli jak hodně lidí tvrdí.

Oni (2008) odpad!

Tuctová kravina bez smyslu a logiky. Záporáci se furt někde objevujou a nebo naopak mizí aniž by cokoliv udělali což člověka začne asi po 10 minutách srát. K tomu samozřejmě debilní chování postav a odpad je na světě.

Halo 4 - film (2012) (seriál)

Hra je přeceněná tupost, tohle je naprosto stejný.

Konzultant (2013)

Trochu nudná píčovinka kterou nahoře drží hlavně Fassbender a tradičně ujetej Bardem kterej už asi nikdy nedostane roli normálně vypadajícího člověka. Každopádně Ridley Scott by neměl plejtvat časem na takový filmy a radši se věnovat historickejm nebo sci-fi filmům který mu jdou nejlíp. A Cameron Diaz je pěkně hnusná.