Pan Včelka (2007)

Ach jo, když si tak vzpomenu na Život brouka... no nic. Tohle je kravina hrozná ovšem najdou se asi dvě scény kde se dá i smát.

Gauneři (1992)

Nič moč. Na film se dá koukat jen protože ho držej nahoře Buscemi a Madsen. Tarantino mě většinou baví ale tohle bych řekl že se příliš nepovedlo no. Humor nic moc, akce taky, dialogy nevypilovaný. To co zde chybělo však bylo nahrazeno v Pulp Fiction.

Casino Royale (2006)

Až mě bolí u srdce jak dobrej film dojebalo jeho pokračování. Viděl jsem jako první Quantum of Solace a to se s timhle vubec nedá srovnat. Zde je parádní akce a když už jde o nějakou honičku tak nekončí po 10 sekundách ale trvá klidně 10 minut filmu. Efekty slušný a Craig to hraje dobře i když by se někdy nemusel chovat a tvářit jako by před pěti minutama sežral hovno. Bezva cameo Šimůnka aka Honzy ze Z pekla štěstí. Zajímalo by mě zda za to dostal prachy vubec :D

Batman a Robin (1997)

"ctvrta variace na podobne tema, tj. hrdina vs. zloduch, nemohla prinest nic moc noveho" COŽE???? Ježiši vždyť Batman je vždycky o hrdinovi vs. zloduchovi, bože můj... doteď vyšlo cca 1201581021028 komiksů na toto téma magoři. Dle mě to tak špatný nebylo, úpadek je poznat ale pořád je pro mě horší Temný rytíř než tohle.

Silent Hill (2006)

Nejlepší adaptace videohry která kdy byla natočena. Ano prostě to tak je. Je na tom vidět kus práce a to že štáb se staral o to na čem pracuje. Design monster a lokací super včetně toho pomrkávání na fanoušky ve formě kamerovejch úhlů ze hry. Klidně to mohlo bejt delší.

Podstata strachu (2008) (seriál)

První díl slušnej druhej shit třetí nic moc čtvrtej totální sračka pátej průměr šestej slušný sedmej sračka osmej je ok a devátej sranda.

Trávníkář (1992)

I když to bohužel s Kingem nemá vubec nic společnýho tak děj nebyl zase tak špatnej. Sem tam dobrej nápad a inspirace z TRONa. Škoda že konec je nicneříkající a člověk neví jaký následky to vlastně přineslo.

Útok na věžák (2011)

Jak zde bylo řečeno, neni to ani horor a ani komedie. Hned první malej mimozemšťan byl napínavější než celá banda velkejch. Banda negrů otravná jak svině, aby se neřeklo hodili tam jednoho bílýho, u kterýho bylo od začátku jasný že neumře protože jako jedinej tady vyvažoval rasy. Soundtrack ale dobrej a to tuhle hudbu nějak extra nemusim.

Super (2010)

Lacinej přesto dobrej protiklad Kick-Ass. Důkaz že i za mnohem menší prachy jde udělat slušnej film co se vyrovná slavnějšímu protějšku. Wilsona mám rád všude skoro a tady nezklamal, Page je zde sympatická a Bacon dobrej zloun (příprava na X-Meny asi). Je to často hodně vtipný ovšem film obsahuje spíš hromadu černýho humoru než nějaký trapný vtípky. To že zbušil hasákem chlápka co ho předběh ve frontě i jeho holku to je prostě můj styl srandy :) Pak se to zvrtne v drama přesně jako Kick-Ass ovšem zde je to fakt síla a nejde jen o náký zmlácení v přímým přenosu. Parádní loser-hero film.