Ali (2001)

Wil je skvely herec ... jeden z nejlepsich ... slo videt ze ma Aliho skvele nastudovanyho. Vyjimecny vykon

RocknRolla (2008)

Ja fakt nevim, koukat se na to dalo, ale nejvetsi pruser, ze film mi nic nedal. Lautr nic. Necekej nic od filmu, do kteryho rejza neda srdce :-( a tady to sakra plati :-( koukal jsem se na loutkove divadlo :-\

Signál z neznáma (2014)

Presne muj styl, ma krev, psychologicke filmy se skrytou myslenkou miluji. A ja tusil ze pod tim skafandrem je robot :-)

Zkáza Las Vegas (2013) (TV film)

Racionalne konstantovano, ze takova kokotina jako soudkyne Barbara to neni. Vydrzel jsem 10 minut :-D

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Soutez pokracuje bez Ceskych kamer :-( skoda ... uzasna ... nejlepsi

Události (1993) (pořad)

Je hezke kam se az Maca dostala. Z her bez hranic az na kreslo moderatorky Udalosti. A jde ji to ...

Televizní noviny (1994) (pořad)

Duvod proc TV Nova nesledovat. Ubohe, prachbidne, a ve finale Mrackova reporterkou??? Ta musi obsoulozit hodne ze tam maj nekoho, kdo nezna artikulaci, Cesky jazyk, moderovani a nevi kam koukat. Ne ne ne. 1* za Reye

Pošta pro tebe (2005) (pořad)

Me se to libi ... Esterka na * hvezdu, "Honza" Martin na 5* proto 3

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad) odpad!

Jako hledal jsem i za kamerou tu jednu hvezdu, nenasel jsem. Honzu Musila mam fakt rad jako cloveka i jako moderatora. Ale musi byt v pekne brinde ze vzal takovou sracku jakou porad je. A ty umele reakce tech lidi, nacviceni jak opice. 0% to uz se kouknu na soudkyni Barbaru, Esmeraldu, Tak jde cas a zakoncim to proti poradu mega super uzasnym bijakem megazralok vs crocosaurus :-(