Méďa Béďa (2010)

na tento film jsem sice byl zvědavý, ale počítal jsem rovnou s odpadním hodnocení. Překvapivě ale ne. Sice to byla stupidní pohádka, kteoru vyzdvihuje suprová animace. Nebýt jí, byl by film o 2 hvězdičky hůře snesitelnější.

Město (2010)

Musím říci, že mě Ben Affleck docela mile překvapil svojí režijní činností, ale co se hereckých výkonů týče se může jít zahrabat...Mám z toho totálně nulové pocity, příběh mě vůec totálně nevtáhl, nenapjal ani nic jiného. Takový průměrně inteligentní čumendo. Tomu také odpovídá průměrné hodnocení...

Hon na čarodějnice (2011)

Upřímně jsem i přes nevelké hodnocení všech ostatních uživatelů čekal něco víc než opravdu nesmyslnou krávovinu plnou dementních keců a hodně ujetých scén. I přes docela negativní názor dávám 2 stáry, páč mi to někdy přišlo docela vtipný :) což určo nebyl záměr, ale povedlo se :)

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Po prvním dílu jsem na tento seriál měl již jasný názor. Docela jsem fandil už tomu, že rejžové dělající právě na pár kouscích, na které jsem koukal vždy s nadšením, si sedli k pivu a s balíkem chipsů vychroustali tuto show. Navíc můj oblíbený žánr, sci-fi, společně s inteligentní mystérií a nějakým tím krvavým záběrem a pecka je na světě. Po shlédnuté první sezóně jsem se v mém názoru jen utrvdil. Ano, sem tam je něco trochu ujeté, ale kompozice hlavních postav, na fyzice postavené konspiraci a oblak tajemství okolo to v pohodě zastiňují. Nicméně tito týpsi umí udělat i z každodenní sitace fakt lekací scénku.

Zrcadla 2 (2010)

Mno tak jedničce se ani trochu nevyrovná. Toto bylo slabý, hnusně nětočený, nemastný, neslaný. Navíc herecké výkony stály opravdu za starou Bellu.

Mechanik zabiják (2011)

Na to, že to zprvu vypadalo na docela slučnou akcičku, tak se z toho vyklubal úplně neinteligentní stupidní snímek, který se budete asi chvilku odhodlávat někdy i vypnout. Ano, sice tam jsou tvrdí chlapi, kteří vystřílí více kulek než prohodí slov, ale sorka ti chlápci jsou dementi. Ano, umí vraždit a kdyby mě slyšeli tak už ležím pod klávesnicí, ale je to tak. Příběh sice má velký potenciál, ten se ale akčně a ani dramaticky nepovedlo zdaleka využít. Konec

Road Trip (2000)

Komedie, která je v mnoha ohledech hrozně ujetá. Avšak je to právě ta ujetost, která jí dodá občas tu potřebnou šťávu. Btw scénky točící se okolo krmení hada prostě best :)

Gulliverovy cesty (2010)

Chápu, ze tento film nemusi byt pro vsecky ale 49% je opravdu sakra málo. Je to milý, je to vtipný, má to alespoň nějaký nápad narozdíl od jiných filmů. Ano je to sice kravinka s nadsázkou, ale proboha, znáte Jack Blacka, tak co jste čekali? Snad ne tu knížku...Todle bylo prostě pěkný, zasmál jsem se a opravdu mi to pozvedlo náladu. Ano uznávám, že na konci už znova transformera vytahovat nemuseli, ale co...

S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení (2003)

Todle je výborný film. Akce není tupá, je tam sem tam i nějaký ten vtip, akorát dubing všechno kazí. Ještě když víte, jak hustě všichni znějí v originálu

Rychlejší (2010)

Když jsem se na to koukal poprvý, říkal jsem si, že námět i jméno jsou docela chytlaví a tak jsem byl celkem zvědavý, jak se s tím nováček Tilman Jr. popere. Mno řeknu vám, děs a bída. Nuda nesmírná, nesmyslný scénář, děj nemá šťávu, atd. atd. Za svém hodnocení si stojím.