Muž v ohni (2004)

Na tento film jsem se připravoval docela dlouho. Musím říci, že mě to docela ohromilo. Příběh je sice velice jednoduchý, ale totálně srdcervoucí. Rozhodně stojí za to skouknout. Kdyby zde bylo podrobnější hodnocení tak to má ode mě 90% - 4* ale proto, že 5 dávám fakt úpa nej špitza filmy

Fanoušci (2009)

Lidi, nenechte se začátkem odradit. Taky se mi to zdálo jako docela hoavadinka, ale když mě to zhulilo (navykl na ten Joke), tak jsem se pak tlemčil jak býk :)

Tančím, abych žil (2006)

Celý film byl až na konec docela pěkný. Na konci mi to přišlo spíše jako pohádka a ne jako reálný film s jedním blázínkem, který neztratil ještě ve svět naději. Jinak ale nevidím vůbec důvod, proč se na to nekouknout znova.

Nikita (2010) (seriál)

Začátek suprový, až jsem sám koukal...Snad pokračování nezklame

Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty (2010)

Docela chabá pohádka, které by to dle mě "nesežrali" ani malá děcka. U některých scén i občas zaplanula jiskra naděje na lepší hodnocení, která byla ihned následně uhašena studenou sprchou totální absurdity a nudy. Chápu, že práce se zvířaty musí být velká dřina, ale podle mého názoru se ani grafici ve studiích ohledně tvorby všech ostatních "non-live" scén nijak nepředvedli.

Čarodějův učeň (2010)

Z tohoto filmu mám docela rozporuplný dojem. Zprvu jsem se na něj moc těšil. Trailer zapůsobil přesně jak měl, a nalákal lidi do kin - včetně mě. Celý film byl pro hodně jednoduché diváky, jednoduchý a předvidatelný příběh doplněný suprovou muzikou efekty a řadou Jouků. Sám bych věděl, jak příběh trošičku zvážnět a natáhnout. Takle to působí jako velice podařená pohádka. Osobně jsem od toho očekával daleko víc, ale i tak se mi to dost líbilo. 70% (pro prospěch filmu 4*)

Apocalypto (2006)

Příběh tohoto filmu má opravdu úžasný potenciál, ale zdá se mi, jakoby ho nemohl Mel naplnit. Celá storka mohla být o trochu heroističtější, například přidat fakt vyburcování otroků k rebélii, a ne jen family save cíl. Celý film by tak byl proveditelný víc akčněji a určitě i zábavněji. Tímto se dostávám k dalšímu faktu - film nebym moc záživný. Bylo to sice dobré pokoukání, ale příběh mě svou vzdálenou polohou, pro mě neředstavitelnou situací a taky nepředstavitelným štěstím hlavního hrdiny prostě nevtáhl a nějak jsem se kdovíjak nebavil. Co se mi ale nadruhou stranu opravdu líbil, byla ta surovost. No nicméně už nad tímto filmem znovu nestrávým drahocenné 2 hodiny mého času.

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009) odpad!

Doufal, jsem že dvojka bude tedy už daleko lepší než její předešlý díl. Naděje sice planuly, ale asi po 10 minutách byly záhy schlazeny studenou sprchou otřesu a zhrození. Nikdy jsem asi neviděl větší fantasmagorii v rukou fakt nezkušených kameramanů...

Zastav a nepřežiješ (2006)

Docela hovadinka. nejlepší na tom bylo pár zábavných a krvavých scén. Jinak se mi zdá, že zde tvůrci zdaleka nevyužili potenciálu, který tento příběh měl. Snad se to napraví ve 2.

Robin Hood (2010)

Teda, upřímně jsem od toho nečekal nic moc a docela mile mě to překvapilo. Opravdu to není žádný skákání po stromech a sniperování lukem na 3 km, ale je to pěkný, racionální příběh, který se klíďo píďo mohl stát. Na nějaké volnější odpoledne nebo večer mohu i doporučit. 65%