Černý Petr (1963)

Celé to byla jedna velká trapárna, která jen občas byla tak trapná, že byla i vtipná. never more

Anatomie lži (2009) (seriál)

Výborný seriál. Tato věda mě odjakživa zajímala a teďka s ní spojili ještě trochu kriminální seriál. Mno co víc si mohu přát? :)

Glee (2009) (seriál)

Původně Suprový seriál o bandě lidí, kteří se nějakým zázrakem a nějakou tou intrikou sešli v hudebním sboru. Celý seriál je dobrovázen a okořeňován moderní i starší hudbou, takže na chuť si přišel opravdu každý, dokud z docela v pohodě námětu neudělali největší trapárnu, až se na tu totální absurditu nedá koukat.

Americký táta (2005) (seriál)

Suprový spin-off family guye. Občas je vidět, že se tyto "samostatné" seriály prolnou a človíček, který kouká na oba, tak z toho má suprovou radost .). jedná se jinak o dosti radikálního, trochu retardovanou rodinku v čele s otcem - zaměstnancem CIA. Společně s ukrytým mimozemšťanem v jejich baráku se tak ocitáme v nespoč vtipných situací, které doprovází suprová animace. Také díky tomu, že to je jen animace, tak si tvůrci mohou dovolit úplně vše a seriál dostává nových vtipných rozměrů.

Můj přítel Monk (2002) (seriál)

Suprově ztvárněný all-fobioso :) detektiv, který díky těmto odlišnostem prostě vidí to, co ostatní ne. Každopádně to není jen kriminální seriál, ale je to také o tom, jak tito lidé bojují s každodenním životem a že je jim třeba taky trochu pomáhat :) Nicméně se se seriálem ocitnete v plno zábavných, smutných, zajímavých situací, takže se budete pořád bavit.

Cleveland show (2009) (seriál)

Mě tento spin-offový seriál přijde jako taková trochu náhražka family guy pro černochy. V žádném připadě nejsem rasista, ale zdá se mi, že to je prostě úplně pro jinou kulturu, do které mi pasují právě afroameričané. Nicméně sem tam se objeví i nějaká ta dost dobrá hláška. Na family guy a ani american dad to však zdaleka nemá.

Zbouchnutá (2007)

O těchto tepech filmu se moc nedá, krom příběhu tedy, povídat. Nicméně příběh je moc hezký, objevují se v něm na odlehčení sposty vtipných situací a samozřejmě "láska" (zde opravdu v uvozovkách) a dojemné situace, takže kdejaké oko přítelkyní nezůstane suché.

RocknRolla (2008)

Na moje docela velká očekávání díky zdejšímu hodnocení mě film docela zklamal. Sice byl pěkný, příběhové linie se prolínaly, byly tam občas i zábavné situace (většinou si divák řekně, že to jsou pěkní dementi a tomu se zasmějí), vše bylo fakt dobře a zajímavě udělané, ale nudné. Prostě mě film nijak nevtáhl do děje, ničím mě nešokoval.

Není Kronk jako Kronk (2005)

Moc hezký animák. Líbil se mi i daleko víc než příběh s králem. zde bylo daleko víc fórků, všechny 3 příběhy (barák, žena, otec) se hezky prolínaly a vůbec jsem se nenudil.