Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Protože jsem sledoval již UK a US verzi této soutěže, tak vím, jak suprově dokážou lid vytvořit v tom obrovském divadle atmosféru. Musím říci, že to je jedna z nejlepších talentových soutěží ever.

Není král jako král (2000)

Docela zdařilá pohádka. Když pominu nyní už zastaralou grafiku, tak příběh byl ucházející, hudba dobrá a + u mě film má i za pár dobrých vtipů.

Dostaň ho tam (2010)

Sice to nebyl špatná film, ale to co i na něm vadilo nejvíce je ta nechutnost a anglánský přízvuk Alda. Jinak byl ten film docela o ničem. Nikterak zapamatovatelný, ničím výrazný.

Poslední vládce větru (2010)

Z tohoto snímku mám trochu smíšené pocity...Z hlediska vizuální stránky to bylo velmi povedené. Co se ale příběhu týče, takt to byla taková pohádka, kterou by skonzumovalo i nenarozené dítě, a tudíž pro nás náročnější to bylo hodně málo. I přes fakt jednoduché storky tam bylo spoutu nejasností a zmatení. Navíc když už si říkáte, že jste někte v půkce, máte za sebou hodinu a půl, a příběh který je možno shrnout i v jedné větě. Navíc film je nakonec useknut a lidi, kteří se už jen z principu chtějí na film dodívat, nemají šanci.

Rok jedna (2009)

Sice tento film není kdo-ví-jak světoborný, ale hraje v něm jeden z mých oblíbenýc herců (J.B.) a společně s novým pojetím doby kamenné a dalších historických událostí byla sranda téměř zaručena. Krásně mi to zpříjemnilo podvečer.

Space Chimps 2: Zartog Strikes Back (2010)

Jelikož vidím že jsem u tohoto filmu první (také jsem zažádal o přidání... :D ), tak vám poradím. Nemějte na tento film moc velké ambice. Příběh takřka chybí a jedná se jen spíš jen o takové "poskládání" pár trochu i po sobě jdoucích momentů. Povzbuzení a příjemně komické chvíle přináší ale situace s hlavní zápornou postavou ztvárněnou již známým mimozemšťanem Zartogem, který vypadá jako něco mezi žábou a opravdu zhuleným tlouštíkem. 38%

Delgo (2008)

Po grafické stránce pěkný. Nejvíce se povedli záporňáci. Jinak muzika suprová a krajina taky ušla. Jen na mém hodnocení se opravdu odrazilo mnou nelibivé zpracování hlavních kladných postav. Hlavně ti "dinosauři" byli docela oškliví. Kdyby byli hezčí, tak myslím že by bylo u řady lidí daleko lepší hodnocení.

Machete (2010)

Velice zajímavý film. Ani nevím co to má být, jestli zdařilá komedie, nebo fakt nepovedený akčňák. Jo a je to myslím můj první film, kde vidím S.Segala prohrát. Je ale fakt že prohrál s grácií (vždyť se vlastně zabil sám :D) Prostě nevím, co si o tomto filmu mám tak trochu myslet...Jinak to byla docela hovadinka...

Okrsek 13: Ultimátum (2009)

Docela solidní akcička z "outsidova" naplněná bandou parkúrových kousků a dalších aknčních scén. Co se příběhu týče mě to překvapilo. Od 2 jsem nečekal žádné zázraky, ale opravdu to bylo pěkný. Dál se mi na celém filmu líbila jeho surovost. Hlavní postavy se s ničím nepárali, házeli fórky, ale nesmáli se,...Prostě to smání nechali na nás

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Pro děcka? Určitě. Pro dospělé? Proč ne?. Zkrátka se u toho pobaví úplně celá rodina. A kdo viděl už 2 předchozí díly, tak musí uznat, že i tento se jim povedl a je to zkrátka pro nás taková ta nostalgie .) Rozhodně si tímto filmem náladu nezkazíte. 68%