Pařba ve Vegas (2009)

No úlet. Nevinný začátek téhle gradující komedie je o chystání svatby a výpravě 4 mládenců do vegas. Pánové si si vezmou luxusní mercedes, koupí nejlepší apartmá na hotelu a ... totálně to všechno zničí. Film je vlastně o odhalovaní toho co dělali předešlou noc a že to byly hovadiny. Skvělá scéna je když hraje dentista na klavír na němž stojí bílá slepice.. dost paradoxů, laciný přesto v pár směrech originální humor.

Vzepřít se obrům (2006)

Věříte? Nebo se zeptám jinak.. chce si věřit v situacích, kde si nejste jistí? Pak má smysl se na to dívat. Pár upadající do beznaděje, začne maximálně věřit a jejich život se začne měnit. Taky je tma posazené mužstvo orlů, které díky znovu nalezené víře vyhraje ligu rugby, Celé je to posazené do církevní školy. Pointa božská, příběh stupidní, herci podprůměrní, podle rozpočtu sto tyček dolarů není divu..

Top Gun (1986)

Arogantní frajírci v armádě USA. Nadupaný soundtrack. Alfa samec, který sype hlášku za hláškou , je pilotem F14. Potká krásnou instruktorku, zabouchne se. Top Gun je výcvikové centrum kde se piloti učí a soutěží mezi sebou . Při jedné akci selže F14 a jeho navigátor Goose zemře. On se z toho zhroutí a chce skončit, zůstane. Ke konci zápletka a poslední hrdinská akce, kde zpacifikuje 4 migi a stává se instruktorem. Klišé 80%

Obávaný bojovník (2006)

Tahle luxusní kungfu podívaná je o mistrovi wuši, který se poučil ze svých chyb :) Opravdu mistrovské provedení některých scén. Po vyvraždění jeho rodiny ztrácí chuť žít a toulá se, dokud nezakotví na venkově, kde pěstuje rýži. Práce šlechtí a on postupně přichází na to, že musí dokončit svůj dávný problém. Tento nikdy neporažený bojovník si to rozdá se 4 mistry kolonizačních zemí a pokud by ho neotrávili, doslova by jim všem nakopal :D

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Skvělá jednoduchá komedie překypující sarkazmem vůči blízkému východu. Tahle haluz, kde se stává Rambo kadeřníkem, je protkaná škálou laciných vtipů, jako sex s babkama, hakys s kočkou, kliky bez rukou, pinkání s granátem, nagelovaných vořechů.. Ideální zkouknout to s partou stejně naladěných lidiček. Odychovka.

Interstate 60 (2002)

Od začátku plné napětí co se stane.. o co tam sakra jde? Moudrý zajímavě protkaný příběh o mladíkovi, který neví co chce a kouzelných starých mládencích, kteří mu dají na vybranou a ukážou spoustu možností. Zajímavé pojetí dnešního světa se špetkou filozofie, pravda x lež, druhá stránka každé věci, ať kladné nebo záporné. Legální drogy nebo město právníků. 85%

Cesta do fantazie (2001)

Krásná a taky na hlavu postavená pohádka. Zajímavý námět ve kterém se dostává malá holka dostává skrz tunel do kouzelné země zlé a hnusně čarodějnice s bradavicí na nose, které si otevřela lázně na umývání bohů. Toto anime není pro děcka a chrlí spoustu blbostí, které se musí pochopit. Vše je zabalené do bláznivého děje, kde nevíte, co se stane za deset minut. Totálně nesympatické je mi to děcko než ho promění sestra na hrochokřečka :D pěkných 90% :))

Skřivánci na niti (1969)

Zajímavá partička podnikatelů / intelektuálů odsunutá na vrakoviště, aby třídila železo.. Naše republika za komunistů, no jestli to tady vypadalo jak tom filmu, tak potěš koště. Komedie socializmu, dělnici v kvádrech a inženýři v montérkách. Biograf. Filozofie a různá moudra očima profesora. Kdo si tam otevřel hubu šel do basy.. Kruté a krásné, běžné problémy lidí v tomhle absurdním světě, dva se do sebe zamilují, vezmu a žijí snad šťastně až do smrti. Vítězí dobrota prostého člověka :))

Agent v sukni (2000)

Jako fakt jsem se nahlas smál, bláznivá komedie a krásná oddychovka v jednom, haluzní scény jak hraje 150kilová babka basket nebo skáče z balkonu..

Gladiátor (2000)

Úžasně nadupaný film začínající brutální bitvou ukazující jak si Řím dokázal pokořit celou Evropu. Vojevůdce Maxim má být zvolený císařem, protože nynější císař umírá, jenže jeho zparchantělé děti touží taky po moci, proto cisaře zabijí a Maxe nechají zabít v lese, jeho rodina je zabita v domě. Jenže max to přežije, ale je raněn, najdou ho a udělají z něj otroka, gladiátora, ze začátku odmítá bojovat, ale když zjistí, že se může dostat až k císaři, synovi, který ho udusil, začne bojovat, vyhraje užasnou bitvu v koloseu. Nakonec oddělá i císaře :)) Krásné prostředí, intriky Říma a jejich parlament, luxus na 90%.. ještě musím připomenou úžasný soundtrack od Zimmera :))