Evangelium: 1.11 Monstrum (2007)

No zase tak mě to nepřesvědčilo.. možná jsem to nepochopil. Zabijení andělů evangeliem. Pokaždé přišel nový a silnější, pokaždé ho zabili na poslední chvíli.. no?

Happy Tree Friends (2006) (seriál)

Trošku hráblý seriál. Nepouštějte to malým dětem, budou si myslet, že je to normální ;) Ňá Ňááá Ňa ňa Ňa.. nezapomenutelná melodie smrti? :D

Geriho hra (1997)

Luxussssssssss. Dědek krásně vybarvený, na první pohled je poznat, že mu hrabe :D

Faktor strachu (2001) (pořad)

Odpornýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý, nechutnýýýýýýýýýýýýýýýýýý, blondýna si dá huby obří šváby a dává je do krabice, pak vypije hrnek rozmixovaných sraček a zapije to zkvašeným zkysaným mlíkem... :D hůůmpl :D

Sherlock Holmes (2009)

Za odvařujicí soundtrack 4 hvězdy.. jinak skutek, utek.. :) po druhém zhlídnutí mooc pěkná herečka Rachel a dost scén paradoxně komických.. dá sa ;)

Jak vycvičit draka (2010)

Nepraktický trouba, syn krále vikingů, který absolutně nezapadá do drsného severského prostředí, ve kterém jde jen o to ochránit ovce před draky, odjíždí do nějakého dětského training centra, kde jim do hlavy cpe jeden veterán, jací jsou zlí draci a jak je zabít.. Jenže klučina, který nemá kamarády a vrstevníci ho mají za blbce, se jde jednou mrknou do lesa a potká tam toho nejstrašnějšího draka, Bezzubku. Noční vílu, které jako by náhodou chybí kus ocasu a nemůžu lítat. Postupně se skamarádí a on ji vyrobí ocas, který funguje jen, když na ní letí. Postupně přichází na to, že draci jsou vlastně skvělí a to všichni. Při tréningu používá, víc jak sekeru a štít, zkušenosti s drakem a nandá to všem blbounům kolem. Zkouškou dospělosti musí zabít draka, jenže chce všem dokázat, že draci jsou hodní.. otec to celé posere tím, že na něj zařve a začíná vlna negativních pocitů, kdy uvězní Bezzubku, aby je dotáhla na dračí ostrov. Tam sídlí prase drak, kterému všichni draci musejí sloužit.. Pěkné, nenáročné, pohodové klišé, děcka se u toho asi ke konci rozbrečí. Prase draka zabije Toothless, Bezzubka, aaaaa mladý viking skončí bez nohy s krásnou blondýnkou a drakem.. A žili spolu šťastně až do smrti 75% Po druhém zhlídnutí sem se sám sebe musel zeptat, jestli je reálný, aby otec uznal takhle otevřeně svoji chybu a omluvil se synovi.. to, že svoje děti lidi nechápou a do něčeho je nutí je běžný vzorec chování, ale aby si pak přiznaly chybu, o tom se musí natočit pohádka na několik milionů dolarů :D

Souboj Titánů (1981)

Tak jako co byste čekali od starého filmu.. pohodová pohádka o Perseovi, který to nandal medůze :D

Respekt (1992)

Brutální odvar, pustil jsem si to na dobrou noc a čekal, že usnu.. film mě vtáhl do děje a ke konci bych ho raději vypnul.. jak to bylo napínavý! "To mě snad zastřelíš ve výtahu?" Uhh jak já fandil Omarovi z Hause, happy end :) Otázkou je co dělat v Americe v jejich prostředí.. Riverside motherfucker !