• Western

Tomorrow's Drivers (1954)

Ženská s děckem na předním sedadle bez pásu projede stopku? Tak to to má řádně v p..i aneb jak vypadaly videa o bezpečnosti v padesátejch. Besip se může jít zahrabat. Hlavně skvělá volba hlasu Jimmyho páč ten jeho je prostě tak lidskej, že už to ani víc nejde.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Samozřejmě, že tam byly CGI efekty. Samozřejmě, že je nanávidím, ale voni už to bez nich dnes dělat neumí a tak nezbývá než spíš srovnávat kvalitu s jakou jsou vytvořené. Mno upřímně, stáli za hovno. Například scény s helikoptérou (promiň Arnolde "čopou") byly hodně odfláknuté. Přesto si myslím, že z celé trilogie mě tenhle film bavil nejvíc. Jo a vypadá to, že chlastali v tom jejich báru naše Budějice ;)

Život a doba soudce Roye Beana (1972)

WHO ARE YOU? JUSTICE YOU SONS OF A BITCHES!!! Samozvaný soudce Paul Newman vždy jedná spravedlivě. Proviníš se - jsi pověšen!!

Rooster Cogburn (1975)

Krásný exteriéry panenské přírody a stárnoucí John Wayne. Moc hezky se na to dívá. Jen Kathrine už je tady opravdu strhaná a je vidět, jak jí cuká hlava. To její pámbíčkaření si i s její postavou mohli tvůrci odpustit.

Střelec (1976)

Pochmurné rozloučení s největší ikonou žánru western.

The Prince and the Pauper (1937)

Jo tak to byl peckoidní film. Kluci byly sympaťáci a když potom přišel na scénu ještě Flynn (který tady bohužel nemá tolik prostoru) tak to bylo peckoidní krát dva.

Arrow In the Dust (1954)

Musím varovat všechny co by se chtěli na tenhle film podívat. Nedělejte to. Je to hodně odfláknutý. Béčka mám rád, westerny taky, ale z tohohle mě bolí oči. Spousta záběrů převzatejch z jinejch filmů, aby se ušetřil rozpočet je jen poslední tečka za zprasilím herectvím.