• Romantický

Honey 2 (2011)

Mmm..tak co říct k tomuto počinu? Příběh sám o sobě nemá žádnou cenu komentovat, protože to je tááák průhledné, že nemá smysl na něm plácat písmenka. Jelikož jsem anti-fanynka Kat (u které horší než herecké výkony jsou snad jen její oblečky a zpěv) tak tím, že je obsazena do hlavní role, pro mě film ještě před zhlédnutím ztrácí na kvalitě.. a nemýlila jsem se. Dávám hvězdu za taneční kreace.

Kimssi pyoryugi (2009)

Když jsem si tento film pouštěla, čekala jsem něco naprosto odlišného. Musím uznat, že námět filmu je brilantní. Z počátečního humorného nádechu se film plynule přesunul do výborného drama, které mě prostě dostalo. Co dodat, pět hvěz zaslouženě a právem.

Kamarád taky rád (2011)

Hm..tak u tohoto filmu jsem měla opravdu velké dilema s udílením hvězd. Nakonec to skončilo na třech. A důvod? První polovina filmu byla vcelku nabitá humorem a vůbec jsem se nenudila. Druhá polovina ale byla horší - ztratilo to šťávu a kýčovitý konec to opravdu zabil.

Smrt panen (1999)

Tento film mi vypálil díru do duše. Asi to není pro každého, ale mě se opravdu dotklo, jakým způsobem to Sofia Coppola natočila.

Intimní tajemství (2007)

Pokud člověk tenhle film nebere vážně (jakože se to ani brát vážně nedá), opravdu se pobaví :) Já jsem se docela nasmála. Ty scény jsou opravdu absurdní :D

Gaeineui chwihyang (2010) (seriál)

Romantika do každého počasí :) Není to až tak nabité tím typickým korejským humorem, ale to mi ani nevadí. Hlavní atrakcí je tady nejspíš Lee Min-ho alias Jeon Jin Ho, na kterého je opravdu radost pohledět.

S čerty nejsou žerty (1984)

Moje nejoblíbenější česká pohádka, která mě snad nikdy neomrzí :)

Goong (2006) (seriál)

Co mě bavilo - sledovat vztah Shina a Chaekyung. Pravdou je, že palácové intriky nebyly nic moc a po pár dílech mě omrzely. Ale jinak se mi tento seriál líbil.

W.I.T.C.H. (2004) (seriál)

Moje závislost z dětství, kdy jsem hltala každé číslo W.I.T.C.H., takže seriál posuzuji podle toho.