• Romantický

Point Pleasant (2005) (seriál)

Až mi běhá chvílema mráz po zádech.. Elisabeth Harnois je jedna z mých oblíbených hereček a sakra že si to zaslouží. Opravdu dobrá dějová linie a pro mě epický (a kupodivu nečekaný) závěr.

Naege geojitmaleul haebwa (2011) (seriál)

Yoon Eun Hye je naprosto kouzelná - o tom žádná. Ředitel (Kang Ji Hwan) - velké a velmi pozitivní překvapení, jeho herecký bratr taky nezklamal. To jsou největší tahouni seriálu. Zápletka je zajímavá (ne teda až tak moc originální..), herecké obsazení hraje svoje role pro mě velmi uvěřitelně. Je tu ale pár maličkostí, které mi hlava nebere. Například role bratra ředitele - do poloviny jsem si říkala, že se ta jeho postava bude dál vyvíjet, a že konec určitě rapidně ovlivní. Ale opak je pravdou a jeho role je naprostý "dead end". Přitom tato postava měla opravdu velký potenciál. Ale co už. Prostě pro relax a zvednutí nálady.

The X Factor (2004) (pořad)

8. řada !! Jinak britský X Factor je trochu jiná káva než česká trapná napodobenina.

Královny plesu (2011) (TV film) odpad!

Občas se divím, že se ještě někdo obtěžuje natáčet tyhle filmy. Jako sorry, ale tohle už je moc i na mě. Od začátku do konce je to protkáno stupiditou nejvyššího kalibru.

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

Epické zakončení mé nejoblíbenější sci-fi ságy. A ano, Ewokové jsou prostě infantilní - a co? Zážitek z filmu mi to nijak nezkazilo.

Honba za klenotem Eldorada (2010) (TV film) odpad!

Opravdu lituji, že jsem si to vůbec kdy pustila. Šílená kravina. Efektům jsem se musela smát, protože byly tragické. Chápu, že je to nízkorozpočtový snímek, ale stejně.. Dalo by se s tímto tématem udělat o mnoho víc, než tahle trapná napodobenina Indiana Jonese..

V lepší společnosti (2010)

I když se film místy hrozně táhl, zanechal ve mně zvláštní pocit. Jednoznačně jsem zůstávala čumět odporem nad Davidovým chováním. Takové to plížící se šílenství mi nahání husí kůži. To je ale asi tak jediný pocit, který ve mě po zhlédnutí zůstal. Samozřejmě nemohu zapomenout na herecký výkon Kirsten, protože tu ať strčíte do jakéhokoli sračkoidního filmu, prostě herecky nezklame.